logo


17 Aralık 2017

İspanyol golcü ölümle pençeleşen oğlu için kariyerinden vazgeçti

Sezon başında PSG’den Stoke City’ye transfer olan İspanyol golcü Jese Rodriguez doğduğu günden itibaren hastanede ölümle pençeleşen oğlu için kulübünden ayrılma kararı aldı.

Kanarya Adaları’ndan Las Palmas’ta tedavi gören çocuğu için sık sık İspanya’ya gitmesi gereken Jese Rodriguez, kulübü Stoke City’yle görüşerek takımdan ayrılma konusunda anlaşma sağladı. Çocuğunun hastalığı nedeniyle maçlara konsantre olamayan Jese’nin Las Palmas takımına transfer olacağı böylece çocuğuna daha fazla zaman ayırabileceği belirtiliyor.

İspanyol golcü Jese Rodriguez’in hasta olarak doğan küçük oğlunun tedavisi halen sürüyor. O günden beri Gran Canaria’da bir hastanede olan küçük Nyan için sürekli İngiltere ile İspanya arasında mekik dokuyan İspanyol futbolcu zor günler yaşıyordu. İngiltere’de olduğu zamanlarda sosyal medya vasıtasıyla oğlundan haber alıyor. Prematüre doğan Nyan’ın ameliyat olması gerekiyor. Ancak vücudu yeterince gelişmediği için ameliyat olacağı güne kadar hastanede kontrol altında tutuluyor.(Cumhuriyet)

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+7 = ?