logo


İslamcı Yazar Emine Şenlikoğlu öyle bir tweet attı ki!

İslamcı Yazar Emine Şenlikoğlu'nun twitterdan dondurma reklamlarını eleştirdiği tweetleri, sosyal medyada tepkilere neden oldu.İslamcı Yazar Emine Şenlikoğlu’nun twitterdan dondurma reklamlarını eleştirdiği tweetleri, sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Şenlikoğlu şu tweetleri attı:

-Bazı dondurma firmalarının kastı satış değil, ülkemizde rezilliği, fuhşıyatı normal göstermeye çalışmaktır. O rezil Reklam ürünleri alanlarla bu dünyada görüşemiyeceğimiz belli. Ama ahirette hepsinden davacı olacağım.Bizim canımız çıksın,kardeşimiz fuhuş reklamlı dondurma alsın!

-Fuhşa karşı olana kup takıyorlar:”Onların aklı fikri oralarda” gibi, kendilerini bize yamamak istiyorlar, yeter ya, bu kadar rezillik olur mu?

-Değerli takipçilerim,biraz şirazeden çıktım, özür diliyorum.

Şenlikoğlu, gelen yorumlar üzerine ise şu tepkiyi gösterdi:

-O kadar feciler ki. Sanki ben “Dondurmayı yemeyin” DEMİŞİM GİBİ çarpıttılar, çıplaklığı ve rezilce tanıtımı eleştirdiğim hiç konu edilmiyor.

-Siz reklamlarınızı bize pislik atanlara verin bakalım,dava bilmez,islami kesimi sömürenler, onlarda sadece bize saldırsınlar. Allah sormaz mı

#DondurmaYasaklansın hashtagiyle Emine Şenlikoğlu’na twitter kullanıcıları Başbakan Erdoğan’ın dondurma yerken çekilen fotoğraflarını koyarak tepkilerini dile getirdi. İşte o tweetler:
İşte o tweetler:

#dondurmayasaklansın dondurma yiyerek gençlerimizi fuhuşa özendiren bir cb istemiyoruz pic.twitter.com/AqI4zI1erf

Boyumdevrilsin ‏@loremipss 31 dk.
İnsanın zikri neyse fikri de odur. Dondurma, cinselliğe teşvik ediyo diye yasaklansın isteyen ağır tahrik oluyodur.

Maritsanbul ‏@BaldanKadin 12 dk.
“bacılarımın üzerine dondurma döküp YALIYORLAR”-emine şenlikoğlu #dondurmayasaklansın

ahmet hüsrev maroğlu ‏@gatgadam 44 dk.
hadi birisi emine şenlikoğlu’ya dondurmayı beğenmedin biz de bunu getirdik yazıp carrera 4s fotosu menşınlasın ben görsel bulmaya üşendim

Zedy Amaru Shakur ‏@zedyze 59 dk.
zaten yalanan bi besinin ülkeye alınması hata bence

#DondurmaYasaklansın çünkü anamız bacımız var.

TuğçeÇapulcuoğulları ‏@morhunilihatun 51 dk.
fuhuş reklamlı dondurma yasaklansın!vitrin mankenlerinin memeleri kesilsin!hamile kadınlar sokağa çıkmasın!noel baba sünnet edilsin!şeriat<3 BvPZ6orIEAAc8dM

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+8 = ?