logo


11 Aralık 2017

İsimsizler son bölümü ekranlara veda ediyor…

İsimsizler dizisi bu hafta final bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin son bölümü öncesinde ekranlara gelen tanıtım filmlerinde oldukça etkileyici sahnelerin olması dikkat çekerken, dizinin son bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Peki İsimsizler hangi gün final bölümü ile yayınlanacak? İşte dizinin final bölümü tarihi ve saati

Başrollerinde Uğur Güneş (Fatih), Hande Soral (Handan), Kürşat Alnıaçık (Kudret), Bülent Alkış (Dayı) veÇağkan Çulha’nın (Murat) olduğu İsimsizler dizisi 16 Aralık cumartesi günü final bölümü ile ekranda olacak.

Dayı’nın aldığı yarayla mücadele ettiği sırada Hatem’in de Fatih’i kaçırmasıyla olaylar iyice karışır. Kudret’in eline geçen Fatih ne kadar dayanabilecektir?

İsimsizler, Fatih’i kurtarmak için operasyon düzenlerler. Fatih bir yandan Kudret’in işkencelerine dayanmaya çalışırken bir yandan da Handan’la ilgili onu sarsan bir gerçekle yüzleşir. Handan silahını çekmiş Fatih’i vurmak üzeredir. Acaba Handan gerçekten hain midir? Fatih’i vuracak mıdır? Yoksa İsimsizler yetişip Fatih’i kurtarabilecek midir?

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+7 = ?