logo

IŞİD’e katıldılar hamile kaldılar!

hamileAvusturya’dan IŞİD’e katılan 2 Bosnalı kızın hamile olduğu iddia edildi.

IŞİD’e katılıp cihat yapmak istedikleri için Avusturya’dan Suriye’ye giden iki kızın hamile oldukları iddia edildi.

NİSAN AYINDAN BERİ YOKLAR!

Cihatçıların poster kızları haline gelen Samra Kesinovic ve Sabine Selimovic, Avusturya’dan Suriye’ye gidip IŞİD’e katılmışlardı. Ailelelerine “bizi aramayın, Allah yolunda ölmeye gidiyoruz” diyerek ortadan kaybolan kızlar, Nisan ayından beri yoklardı.

ÇEÇEN MİLİTANLARLA EVLENDİRİLDİLER!

Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre, Bosna asıllı Avusturyalı kızlar hamile. Çeçen militanlarla evlendirildikleri iddia edilen kızlar, bu ilişkilerinden hamile kaldılar.

ARTIK ÇOK GEÇ!

Avusturya medyasının konuştuğu gizli servis yetkilileri ise kızların aileleriyle irtibat kurduklarını, bulundukları ortamı terk etmek ve eve gelme isteklerinin söylendiğini belirttiler. Ancak Avusturyalı İçişleri Bakanlığı sözcüsü Grundboeck’in açıklamasına göre artık çok geç. Avusturya, ülkeyi kesin olarak terk eden göçmenlerin dönmelerini neredeyse imkansız hale getiren yasalara sahip.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

#

IŞİD’e katıldılar hamile kaldılar!” için 3 Yorum

 1. Alayei Bilisim : diyor ki:

  Ulan on numara kızlarsınız ne işiniz var sizin kafa kesenlerle bee

  0
 2. Faruk : diyor ki:

  Yazık olmuş kızlara da ailelerine de. Allah tekfircilerin, şeytanın, cinlerin, zalimlerin ve kötülerin şerrinden cümlemizi korusun inşallah

  0
 3. muhammettas : diyor ki:

  Şimdi anlamışlardır neyin ne olduğunu.Orda sadece cinsel amaç ile kuıllanılıyorlardır kesin.Yazık diyorum..İnşallah kurtulursunuz.

  0