logo


29 Nisan 2016

İrem Derici’den Rıza Esendemir’e jet yanıt!

irem

Ünlü şarkıcı İrem Derici kısa süre önce ayrıldığı eşi Rıza Esendemir’in “İrem’le barışıp hemen çocuk da yapabilirim” yönündeki açıklamasına Magazin 8 aracılığı ile yanıt verdi. İşte İrem Derici’nin o açıklamaları…

Derici, boşandıktan sonra, “İrem kanlı bıçaklı düşmanım değil. Ona bir şey olsa iki elim kanda olsa bırakır, ona koşarım. İrem’le barışıp hemen çocuk da yapabilirim. Ne olacağı belli olmaz” yönündeki açıklamaları ile ilgili ilk kez konuştu.

Ünlü şarkıcı Rıza Esendemir’in “İrem’le barışıp hemen çocuk da yapabilirim.” sözlerine, “Kaç yıldır tanıdığım birisi olduğu için şunu söyleyebilirim. Dostane ayrılıklarda böyle güzel cümlelerin söylenmesi çok güzel. Çok tatlı bir durum” dedi.

İrem Derici, ‘Rıza Esendemir’le yeniden bir araya gelir misiniz?’ sorusuna, “Bu saatten sonra ben de o da böyle bir şey düşünmeyiz. Bazı şeyler kolay olmuyor. Birbirimiz için iyi dileklerde bulunalım. Bundan sonraki hayatlarımızda hepimiz başarılı, mutlu insanlar olalım. Mutlu aşklar yaşayalım” diyerek yeniden biraraya gelmelerinin mümkün olmadığını söyledi.

İrem Derici ve Rıza Esendemir 2 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ay noktalamıştı.

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+2 = ?