logo


16 Nisan 2016

İrem Derici: “Benim babam Türkiye’nin en zengin reklamcılarından…”

İrem Derici

İrem Derici; ‘parayı gördü, havalandı’ diyenlere; ‘ben hep zengindim’ diyerek cevap verdi.

Dantel adlı şarkısıyla müzik listelerine hızlı bir giriş yapan İrem Derici, özel hayatıyla da gündeme geliyor. Radyo programcısı Rıza Esendemir’den boşanan Derici, 14 Nisan Perşembe günü Best FM’de yayınlanan “Yasemin Şefik’le Hitnoz” programına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili de samimi açıklamalarda bulunan, genç şarkıcı, kendisini eleştirenlere; ‘ben hep zengindim’ diye cevap verdi.

INSTAGRAMDA NE BULURSAM SİLİYORUM!

Sosyal medyada yüksek sayıda takipçisi olan İrem Derici; “İnstagramdan ne bulursam siliyorum. 2700 falan fotoğraf koymuşum. Ya abi mercimek köftesi yemişim onu paylaşmışım. O kadar da değil siliyorum.” Diye anlatınca Yasemin Şefik’in “Hayatında bir temizlik dönemine mi girdin?” sorusuna “ Ne kadar kıyafet verdim ihtiyacı olanlara inanamazsın. Battal boy çöp poeşetleriyle 12 poşet kıyafet. Öyle evde duruyor. Ayakkabısıdır, çantasıdır, pantolunudur. Şu anda evde altı tane pantolonum var. Yeterli.”

ARKADAŞLAR BABAM TÜRKİYE’NİN EN ZENGİN VE EN İYİ REKLAMCILARINDAN BİRİ! BENİM PARAM HEP VARDI!

21 yaşında yalnız yaşamaya başlayan İrem Derici “ Benim hep param vardı. Okuduğum okulları, gezdiğim ülkeleri, bildiğim dilleri bilmiyorlar. Sırf popçuyum ve biraz argo konuşuyorum diye bu da ‘varoş parayı gördü sonradan parayı buldu bir tarafları kalktı’ diyorlar. Arkadaşlar, benim babam Türkiye’nin en zengin, en iyi reklamcılarından biri. Benim param hep vardı. Vardı yalan mı söyleyeyim. Ama öyle yaşamadım. Hiçbir zaman bir marka merakım olmadı. Hala o kadar pintiyim ki 30-35 liradan fazla para bir t-shirt’e vermiyorum.”

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+9 = ?