logo

08 Eylül 2016

İpek Tuzcuoğlu, ‘Baba Candır’ dizisine transfer oldu!

ipek-tuzcuoglu

TRT 1’in en çok izlenen dizilerinden ‘Baba Candır’a, İpek Tuzcuoğlu sürpriz bir şekilde transfer oldu…

Yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen ‘Baba Candır’ dizisine, bu sezon ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu’nun dahil olacağı açıklandı.

40 yaşlarında, güzel ve bakımlı bir kadın olan, Tıp Fakültesinden üstün başarı ile mezun olmuş, idealist Nöroloji Uzmanı Profesör Doktor Elif Başaran’ı canlandıracak olan Tuzcuoğlu, dizi ekibine dahil olmaktan çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Öncelikle TRT’ in Türkiye geneline erişimi ve son yıllarda başarılı işlere imza atmış olması seyredilme oranını fazlasıyla arttırdı. Bir oyuncu olarak bunun bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Geçen yıldan bu yana televizyon seyircisinin çok sevdiği ve benimsediği bir aileye dahil olmuş olmayı da bir şans olarak görüyorum. Settar Tanrıöğen ve Tülay Bursa zaten yıllardır hayranlıkla seyrettiğim usta oyuncular. Genç oyuncularda gayet samimi ve sıcak bir karşılama yaptı. Zaten yönetmenimiz Emrah Kabakuşak da daha önceden çalıştığım ve başarılı bulduğum genç yönetmenlerden. MF Yapım’ın da titizlikle ve severek üzerinde durdukları bir proje. Bu sezonun sürprizleri ise Türk halkının duygusal kodlarını ve genç kuşağın komedisini iyi bilen senaristimiz Tayfun Güneyer’den gelecektir. Kah gülmeye kah ağlamaya hazır olun” ifadelerini kullandı.

Sinema oyunculuğunun yanı sıra ‘Asmalı Konak’ dizisindeki ‘Dicle’ karakteri ile hala hafızalarda olan İpek Tuzcuoğlu, ‘Dürüye’nin Güğümleri’, ‘Avrupa Avrupa’, ‘Aşkın Halleri’, ‘Her şey Yolunda Merkez’ ve son olarak da ‘Diğer Yarım’ dizisi ile ekranlarda boy göstermişti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?