logo


03 Mayıs 2017

İntihar eden futbolcuyla ilgili şok iddia!

Rajtoral’in yakın arkadaşı David Strihavka, Çek futbolcuda bipolar bozukluk olduğunu ve kumar probleminin de intihar etmesine neden olabileceğini söyledi

Gaziantepspor’un trajik şekilde hayatına son veren Çek oyuncusu Frantisek Rajtoral’in intihar sebebiyle ilgili yeni bir açıklama geldi. Rajtoral’in uzun yıllar beraber oynadığı en iyi arkadaşı David Strihavka, “İntiharın nedeni tükenmişlik sendromu değildi. Rajtoral’de bipolar bozukluk vardı, ayrıca kumar da intiharında etken olmuş olabilir” dedi.

“ÜÇ GÜN ÖNCE BİRLİKTEYDİK”

Frantisek Rajtoral’in Çekya’dan yakın arkadaşı Jan Starka ise daha önce yaptığı açıklamada, “İntihar etmeden üç gün önce birlikteydik. Beraber yemek yedik. Futboldan ve arabalardan konuştuk. Kulübünün verdiği sözleri yerine getirmemesinden ötürü şikayet etti. Her zaman olduğu gibi gülerek, eğlenerek zaman geçirdik. Gaziantep’e geri dönmek istemiyordu ama gideceğini söylüyordu. Kulübüyle yeni bir anlaşma yapmak için döneceğini düşündüm. Takımdaki sözleşmesini feshetmek istiyordu. Türk avukatlar bunun için çalışıyordu. Belki de bu hafta bu iş bitebilirdi” demişti.

(Habertürk)

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+6 = ?