logo


07 Ekim 2013

İnceefe: “Bu adam liseli değil ki…”

inceefe_325Galatasaray’da Fatih Terim görevden alındıktan sonra altyapıdaki görevinden ayrılan Vedat İnceefe, yine başkan Ünal Aysal’ı hedef aldı.

Galatasaray’da Fatih Terim görevden alındıktan sonra altyapıdaki görevinden ayrılan Vedat İnceefe, yine başkan Ünal Aysal’ı hedef aldı. Sosyal medyada Aysal’ı hedef alan ithamlarda bulunan İnceefe, Beyaz Futbol’a da açıklamalarda bulundu. İnceefe, Fatih Terim’e komplo kurulduğunu söyledi. İşte eski G.Saraylı antrenörün açıklamaları:

“Ben görevi bırakmadan yazdım onu. Ben görevi bıraktım. Belliydi zaten. Ben Fatih Terim’le geldim onunla gittim. Kim üstüne alınırsa o alınsın. Bu kadar basit. Ben içimden geleni yazdım. Fatih Terim’e komplo yapılmaz mı? Bu iki maçlık değil. 1 senenin vermiş olduğu şeyler.
“Tugay Kerimoğlu Galatasaray’lıdır. Adam gibi adamdır.”
“Bülent Tulun’un istediği buydu. Otobüsün ön tarafına oturmak istiyordu. Ellerine geçirdiler. Sefasını sürsün. Bu iki sene yapılanlar ortada. Şampiyonluklar, çeyrek finaller, süper kupalar her şey ortada. Ben adam gibi adamın arkasındayım. Kimsenin avukatı değilim.”
“Onlar orada bağırıp çağırsın bunlar futboldan anlamayan adamlar. Futboldan anlayanlar takımın başına geçsin. Futbol topunu gördüğünde karakola götürecekler bir kulüp başına başkan olmasın. Bu kadar basit. Yok aramışta bulamamış da. İnsanın ağırlığı olur. Ağırlığın yoksa başkanlık yapmayacaksın. Bu adam liseli değil ki. Liseliler niye destekliyor anlamıyorum?”

“FATİH TERİM AKHİSAR YENİLGİSİNE ÜZÜLMÜŞTÜR”

“Bir insan senelerini verdiği kulüpten böyle ayrılıyorsa hocaya zor gelmiştir. Orada duygulanmamak gibi bir durum söz konusu değil. Taraftarların gelip bağırması onur verici durum.”
“Fatih hoca hala Galatasaraylı. Akhisar maçında mağlup oldu kesinlikle üzülmüştür.”


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+10 = ?