logo


30 Mayıs 2017

İçerde’nin final tarihi belli oldu!

Show TV’nin sevilen dizisi İçerde, ekranlara veda ediyor. Reyting rekorları kıran İçerde Pazartesi akşamları izleyicileri ekrana kilitliyor. Peki İçerde dizisi ne zaman final yapacak? İşte cevabı…

Show TV’nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi İçerde’nin merakla beklenen final tarihi belli oldu. İçerde 39. bölümüyle 19 Haziran Pazartesi günü ekranlara veda edecek.

36. bölümde neler oldu?

Birbirlerine iki yabancı olan Sarp ve Mert, Coşkun sayesinde kardeş olduklarını öğrendi. Mert ve Sarp’ın oyunuyla Coşkun’un öldüğüne inanan Celal, Sarp’ın peşine düştü. İki kardeş ise Celal’e karşı birlikte savaştı. Sarp, komiser Sema’yı kullanarak polis olduğunu kanıtlamaya çalıştı. Sarp’ın kaçmasını sağlayarak gelişmeleri uzaktan izleyen Kudret, oyuna yeniden dahil oldu.

Celal mi, Kudret mi?

Celal’in mahallesine giderek ona meydan okuyan Kudret, yılların biriktirdiği hesabı kapatmak üzere harekete geçti. Celal’le yüzleşmek için Mert’i kaçıran Kudret, Sarp ve Mert’in Celal’e karşı planlarını bozdu. Kudret ve Celal’in karşı karşıya geldiği final sahnesinde Kudret’in vurularak Celal’in gözlerinin içine baktığı anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+10 = ?