logo


30 Ekim 2016

İçerde yeni bölüm ikinci fragmanı yayınlandı! Sarp ve Mert..

sarp-ve-mert

İçerde yeni bölüm için iki farklı fragman ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanlarında haraketli sahneler mevcut. İçerde 7. bölüm ikinci fragmanında Sarp ve Mert ciddi bir kavganın içinde. Hatta fragmanın son sahnesinde kavganın ardından silahlar çekiliyor.

İçerde 7. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar izleyiciler tarafından şaşkınlık ile karşılandı. İlk fragmanda Coşkun haberinin internette yayılması ile Mert zor duruma düşüyor. Yayınlanan haberin ardından Kebapçı Celal, Mert’e bu haberi yapanı bul yoksa işin biter diyor. Mert ise Eylem’i bu durumdan nasıl çıkaracağının planlarını yaparken, işler daha da karışıyor. İçerde 7. bölüm ikinci fragmanında ise Mert ve Sarp ciddi bir kavganın içindeler. Öyle ki fragmanın son sahnesinde bu ikili birbirlerine silah çekiyor.

İçerde’nin 6. bölümünde; Yusuf, Celal’in sevkiyatını basmak için özel harekat polisleriyle birlikte harekete geçer. Celal’in lojistik firmasını Melek’in üzerine devredecek olması Yeşim’in hiç hoşuna gitmemiştir. Yeşim, Melek ve Sarp’ın yakınlaşmasını koz olarak kullanmaya karar verir. Yusuf ekibin içinden birinin Celal tarafından satın alındığı bilgisini ekibiyle paylaşır. Hainin kim olduğunu bulmak zorundadırlar. Yusuf’un ekibi zorlu bir sınavdan geçecektir.

İçerde’nin 5. bölümünde; Melek’in, Sarp ile ilgili şüpheleri vardır. Bu durumu netleştirmek zorunda olduğunu hisseder. Eğer Yusuf’a bilgiyi götüren Sarp ise bunu Celal ile paylaşmak zorundadır. Sarp, Necip’ten kardeşinin hayatta olduğunu öğrenince çok sevinir ama Necip evini yakarak izini kaybettirmiştir. Sarp, Celal’in özel misafiri Akın Işık ile büyük bir sevkiyat işi yapacağını öğrenir. Bu sefer kesin Celal’in işini bitireceğini ve kardeşine ulaşacağını düşünüyordur. Bu arada Füsun’un Lokantası’nda Barış diye bir çocuk işe başlar. Füsun’un anne şefkatiyle yaklaştığı Barış acaba kimdir? Celal için çember daralırken, oyun kuran Melek; Sarp’ın, Yusuf’un adamı olduğunu ortaya çıkarabilecek midir?

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+1 = ?