logo


25 Haziran 2016

İç çamaşırı kumaşının önemi

Günümüzde büyük firmaların rekabeti ve küreselleşmenin sonucu olarak tekstil sektöründe gelişmeler hızlı devam ediyor. G string ve iç giyimde önemli olan şeyler çamaşırların modeli, deseni, danteli ya da markası değildir. İç çamaşırı vücutla birebir temas halindedir.

Teninizle iç içe olan bu çamaşırları alırken yapıldığı kumaş türü ve boyandığı boya türü önemlidir. Birçok marka artık doğal boya ile iç çamaşırı üretiyor ve bunu açıkça belirtiyorlar. Kumaş türünde ise ucuz sentetik ve naylon iç çamaşırları pazarlarda satılmaktadır. Ucuz fiyatlı oluşu ile çok satan iç çamaşırları vücut için zararlıdır. Hava almayan yapısı, üretildiği ucuz malzemeler ve bakterilerin oluşumu ve çoğalmasına yardımcı olan yapısı ile hastalıklara davetiye çıkartmaktadır. http://www.gstringmodelleri.net/k/g-string-kulot sitesinden tüm g string modellerini görebilirsiniz.

Kış aylarında nemi içinde tutması yaz aylarında ise terlemeyi kolaylaştırması ve nemi içine çekmemesi ile hem kötü kokulara hem de hastalıkların oluşumuna neden olmaktadır. İç çamaşırı alırken pamuklu ya da saten ürünler tercih edilmelidir. doğal boyalarla boyanmış natürel iç çamaşırları kullanarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. http://www.gstringmodelleri.net/k/tanga-kulot tanga külotların tamamı bu bağlantı üzerinde bulunmaktadır tüm modellere göz atabilirsiniz.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

1+9 = ?