logo


İbrahim Tatlıses için korkutan açıklama!

ibomansetABD’de geçirdiği ameliyat sonrası 7 gündür uyutulan İbrahim Tatlıses için doktorlar iyimser bir tablo çizmedi.

Opr. Dr. İsmail Akdemir, İbrahim Tatlıses’in geçirdiği beyin ameliyatı hakkında Beyaz TV’de yayımlanan Söylemezsem Olmaz adlı programında açıklamalarda bulundu. “İbrahim Tatlıses’in durumunda bir sorun olduğu aşikar” diyen Opr. Dr. İsmail Akdemir “Bu tür ameliyatlarda hastayı 48 ila 72 saat arasında uyuturuz. Kendisinin geçirdiği ameliyat çok ağır bir ameliyat değil. Bu ameliyat tıp literatürüne göre orta derecede ciddiyeti olan bir ameliyat. Bizler hastayı basit ameliyatlara hiç uyutmayız. Direkt uyanır ama orta dereceli ameliyatlarda hasta üç ila beş gün içerisinde uyanır” diye konuştu.

Ortada 7 günlük bir süreç olduğunu hatırlatan İsmail Akdemir “İbrahim Tatlıses’te bir beyin ödemi oluşması söz konusu. Bu tür ameliyatlardan sonra bu beklenen bir hadise. Beyin ödemi hastanın hasar gören beyin bölgesinde şişme olur bu da kafatası içerisinde beyinin genişleme alanı bulamadığı için hastaya sıkıntı yaratır” dedi.

TATLISES CEPHESİNDEN AÇIKLAMA YOK

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumuna ilişkin her hangi bir açıklama yapılamaması da Tatlıses’in son durumu hakkındaki kuşkuları artırdı.

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+9 = ?