logo


İbrahim Tatlıses ameliyat oldu. İşte son durumu

iboABD’de ameliyat olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Öte yandan Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses ise son dönemde babasıyla ilgili yapılan haberlere tepki gösterdi.

İbrahim Tatlıses, Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinin Miami kentinde beyin operasyonu geçirdi. Yaklaşık 5 saat süren ameliyatın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Tatlıses’in menajeri Eyüp Kanat, şu ifadeleri kaydetti:

“Sayın İbrahim Tatlıses’in Türkiye saatiyle bugün öğleden sonra girdiği ameliyat başarıyla sonuçlanmıştır. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu gayet iyidir. Arayan soran, iyi dileklerini ve dualarını gönderen tüm dostlarına ve sevenlerine teşekkür ederiz.”

OĞLU AHMET TATLISES’TEN SERT MESAJ

Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses ise son dönemde babasıyla ilgili yapılan açıklamalara tepki gösterdi. Tatlıses, instagram’dan şu mesajı paylaştı:

Bunu yazıp yazmama hususunda çok düşündüm!!! Amma velakin Ben O Babanın Oğluysam ; Sabrımın ve Sükunetiminde bir Sınırı var!!! BABAM şu an yoğun bakımdayken

Hâlen bir yaşam savaşı verirken’ki bu bir Beyin Ameliyatıdır ve giderkende ameliyata girmeden öncede benden ve herkesden Helallik alma ihtiyacını hissedecek kadar Ciddi’dir… Çıkıp Gülücüklü ÇOK ŞÜKÜR BAŞARILI GEÇTİLER’e…

Kendi adının yarınki olası İbrahim TATLISES haberlerinde KAYNAK gösterilme ihtimalini gözetici BASIN AÇIKLAMA demeçlerine…
Ve BEN PATRONLARIYSAM benden mütabakatsız ucuz SOSYAL MEDYA haberlerine… REST ÇEKERİM!!! BABAM YOĞUN BAKIMDA’dır!!!
Ve 3 Yıldır yakınlarımın bildiği gibi bir rahatsızlık yaşayan ben AHMET herkesin yerini bilirim!

Herkeste Yordamını bilecek!!! Ömrümü ona Can Yeleği eden ben yanında değilim buna DOKTORUM müsade etmedi… Ama BABAM DUALARIMDA ve KALBİMDEDİR! Mevzuu bahis kişilere İBRAHİM TATLISES ismi üzerinden PRİMİ,REKLAMI bırakmalarını söylüyorum!
BABAM Sevenlerinin KALBİNDEDİR!
Ve bu onu en mutlu eden yerdir!
Bu böyleydi böylede KALACAK.

Saçma sapan ve yapmacık sevinç nâraları atanlar ; DUA KAPILARINI KAPATIRKEN YALNIŞ YAPTIKLARININ FARKINDA DEĞİLLER…! Elif Ada ve daha 5 Yaşında ellerini Rabbine açıp DEDE diyen Oğlum kadar PAK olsun önce Kalpleriniz, sonra Babamın adını anabilirsiniz!
Biz neler yaşıyoruz! Birileri neyin peşinde…

tweet

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+9 = ?