logo

09 Ekim 2014

İbrahim Hacıosmanoğlu: Artık krediniz bitmiştir

hacıosmanoğluTrabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu dün takımla bir araya geldi ve bordo mavili oyunculara hitaben bir konuşma yaptı. “Beni daha ağır ve sert konuşmaya mecbur etmeyin. Başarılı olmaya mecbursunuz. Kimse bu sonuçları hak etmiyor..”

İşte başkanın takıma yaptığı tarihi konuşma:

“Trabzonspor, bugüne kadar sahada savaşarak maçlarını kazandı. Yürüyerek kazandığımız bir maçı ben hatırlamıyorum. Karabük maçında adeta sahada yürüdünüz. Legia Varşova maçının 2. yarısında olduğu gibi savaşın, sonunda kaybedebilirsiniz. Ama Trabzonspor kaybettiği zaman bile savaşarak kaybetmeli. İnşallah son kez böylesine kötü bir sonuç nedeniyle karşıma gelmiş olursunuz. Güzel sonuçlar ve zaferler kazanın, birlikte bu başarıları kutlayalım.

TRABZONLULAR BAŞI EĞİK GEZMESİN

Karabük’teki gibi böylesine bir kötü sonucu daha kabul edemem. İşte o zaman böylesine yapıcı ve moral veren bir başkan olarak karşınıza çıkmam. Daha ağır ve sert konuşurum. Beni buna mecbur etmeyin. Yurt dışından, uzak şehirlerden, köylerden sizleri desteklemek için maçlarınıza gelen Trabzonspor sevdalılarının bir daha başı eğik gezmesin. Bizler bunu hak etmiyoruz. Kulüp olarak her türlü fedakarlığı yaparak bu kadroyu kurduk. Başarılı olmaya mecbursunuz. Artık takım olarak tüm kredinizi tükettiniz. Sizlerden seri galibiyetler bekliyorum…”

BAŞKAN ÇOK ÖZÜR DİLERİZ..

Futbolcular da alınan kötü sonuçlar nedeniyle başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan özür dileyerek, “Mersin İdman Yurdu maçıyla birlikte beyaz sayfa açacağız. Size söz veriyoruz başkanım.. Hem taraftardan hem de sizden çok özür dileriz” dediler…

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?