logo


14 Haziran 2017

Hülya Avşar tuzağa düştü!

Geçtiğimiz hafta gazetelerde Zehra Çilingiroğlu’nun bir mekanda sigara içerken çekilmiş fotoğrafları yer almıştı. Milliyet Cadde yazarı Özay Şendir Hülya Avşar’ın tuzağa düşürüldüğünü yazdı.

Zehra Çilingiroğlu’nun bir mekanda sigara içerken çekilmiş fotoğrafları basında yer almıştı. Milliyet Cadde yazarı Özay Şendir Hülya Avşar’ın tuzağa düşürüldüğünü yazdı.

İşte o yazı:

Geçtiğimiz hafta gazetelerde Zehra Çilingiroğlu’nun bir mekanda sigara içerken çekilmiş fotoğrafları yer aldı. Daha önce de yazmıştım, bu genç kızın attığı her adımı, yaptığı her şeyi haber yapmaya hakkımız yok; o değil, anne ve babası ünlü diye…

Her gün okul üniformasıyla, okul yolunda sigara içen, 15-16 yaşında bir sürü çocuk görüyorum. O çocuklar ya da Zehra’nın anne-babası ünlü olmayan yaşıtları haber olmuyor ama Zehra neredeyse yarım sayfa haber oluyor. İşin kötüsü, anne Hülya Avşar, Zehra’nın sigara içerken çekilen fotoğraflarını soran Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu’na yanıt vermiş, çok üzüldüğünü anlatmış. Tuzağa düşmüş Avşar. Keşke üzüntüsünü anlatmak yerine “Sigara işini biz Zehra ile konuşuruz ama siz neden kızımın attığı her adımı takip ediyorsunuz, ne hakkınız var onu gittiği her yerde izlemeye” diye sorsaydı. Avşar’ın çekilen fotoğrafa tepki verdiğini gördüler ya, magazin medyası artık hiç huzur vermez Zehra’ya…(Milliyet/Cadde)

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?