logo

Huber Köşkü önünde silah sesleri: ‘Zorla içeri girmek istedi’

1 Kasım sonuçları en çok ona yaradı!

Tarabya’daki cumhurbaşkanlığı köşkünün önünden silah sesleri yükseldi. Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamada bir kişinin zorla köşke girmek istediği, izin verilmeyince polisin silahıyla intihar girişiminde bulunduğu bildirildi.

Sarıyer’deki Tarabya Köşkü önünde hareketli dakikalar yaşandı. Ambulans köşkün önünden bir yaralıyı alarak hastaneye götürdü. Yaralı kişinin silahla vurulduğu öğrenildi.

Olayla ilgili Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından yapılan açıklamada, “Tarabya Köşkü’nün girişinde bir genç, silahla intihar girişiminde bulundu” denildi.

Açıklamada, “20 yaşındaki genç Tarabya Köşkü’ne girme konusunda ısrarcı davranarak, köşkün misafir girişindeki nöbetçi memurla tartışmaya girişti. Yaşanan arbede sırasında güvenlik görevlisinin silahını kapan genç, önce polise ateş etti, ardından da kendi kafasına sıkarak intihar girişiminde bulundu. Polisin isabet almadığı, gencin ise olay akabinde Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi. Ağır yaralı olan ve hayati tehlikesi devam eden gencin, akli dengesinin yerinde olmayabileceği ileri sürüyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı kaydedildi” ifadeleri kullanıldı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?