logo


Hemen boşan evlenelim

Ebru Şallı ile evli sevgilisi Uğur Akkuş “3 aydır seviyeli bir ilişki içindeyiz. Evlilik kurumuna saygımız var” açıklaması yaptı. İşte Ebru Şallı ve sevgilisinin o açıklaması…

 

Akkuş’un eşi Gonca Akkuş ise “Ebru eşime ‘Boşan evlenelim’ diye baskı yapıyormuş. İki aylık hamileyim” dedi

Ebru Şallı’nın evli ve iki çocuk babası Uğur Akkuş ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Şallı sevgilisiyle ortak açıklama yaparak “Biz üç aydır seviyeli, dürüst, saygılı bir ilişki içindeyiz. Her şey açık ve ortada. Kimse kimseyi kandırmadı. Bir dava süreci olduğu için özel hayatını etkilememek ve evlilik kurumuna duyduğumuz saygıdan dolayı zamanı gelince gereken detayları konuşacağız. Ancak 3 yıl önce biten bir evlilik ve boşanma süreci olduğu için detayların fazla konuşulmamasını ümit ediyoruz” dedi.

Hamileyim bebeği aldıracağım!

Uğur Akkuş’un 10 yıllık eşi Gonca Akkuş ise iki aylık hamile olduğunu açıkladı: “Bu bebeği boşansam da aldırmayacaktım ama vazgeçtim. Bugün 16.30’da doktordan randevu aldım, gebeliği sonlandıracağım. Hamile olduğumdan eşimin haberi yok, ona sürpriz yapacaktım ama bu olaylardan sonra aldırmak daha mantıklı. Bu bebeğin vebali benim boynuma, bu kadar aptal olduğum için. 38 yaşındayım ve doktor yumurtalık rezervimin azaldığını söyledi, bu yüzden üçüncü çocuğu ikimiz de çok istiyorduk.” (Vatan)

Etiketler: » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?