logo


Hd Panoların Etkili Reklam Gücü

Matbaa, promosyon ve reklam alanlarındaki üstün kalite hizmetlerimizden biri de HD pano üretimidir. Bilindiği üzere çağımızın bilişim çağında görselliğin çözünürlük kalitesi oldukça artmış artık yayınlardan üretilen elektronik eşyalarda HD kalite aranan özellik olmuştur. High Definition sözcüklerinin kısaltması olan HD kalitesi hd pano gibi display çalışmalarında da geçerlidir. Işıklı bir HD pano mutlaka tüketicilere çekici gelecek görselliği güzel bir biçimde verecektir.

 

Firmamız da sektöründe lider kuruluş olarak müşterilerine hem üst kalite hem de makul fiyat opsiyonlarıyla nitelikli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Firmamız HD pano taleplerinde öncelikle değerli müşterilerimizin marka anlayışını empati ilkesiyle sahiplenerek özverili çalışmalarını en iyi şekilde tamamlar. Sonuç olarak, üst düzey kaliteli ışıklı HD panolar tam zamanında teslim edilmektedir. Belli standart ölçülerimiz dışında müşteriden gelebilecek muhtemel display ebatları da değerlendirilir. Böylece hd çözünürlüklü nefis bir görselliği yansıtan marka tanıtımları pano üzerinde başarıyla gerçekleştirilir.

 

HD panolar ışıklandırılırken yazı stilleri seçeneklerimiz olduğu gibi içerik size bırakılmaktadır. Sample hd pano çalışmalarımıza bakabileceğiniz gibi referans listemizi de gözden geçirebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalara yaptığımız marka tasarımları etkili reklam gücünü yerinde göstermektedir. Malzemelerin kalite ölçeğine dikkate edildiği gibi işçilik kalitesinden de taviz verilmez. Konusunda deneyimli personelimiz, niteliği yüksek bir işçilik özverisi sergiler. Bize 7/24 iletişim adreslerinden ulaştığınızda, en kısa sürede yanıt verilerek gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

 

Dijital baskı çalışmalarımızın içeriği nedir? Firmamızın amacı, dijital baskılarda yaratıcı görsel uygulamalarla markanızın etki gücünü yükseltmektir. Dijital baskı faaliyetlerimiz; çift taraflı folyo uygulaması, neon tabela, yer folyosu kaplama baskıları, oneway dijital baskı gibi muhtelif konseptlerde başarıyla uygulanır. One way dijital baskı da tercih edilen güzel bir uygulamadır. Tek taraflı görüntü olarak da tanımlanan bu uygulamada, dijital baskı materyalleri tek taraftan görüntü olanağı verecek şekilde yerleştirilir.

 

Böylece tek bakış açısı yaratılarak tabelaya etkili bir görüş kazandırılır. Örneğin bir bina cephe uygulamasında bina içerisindekiler görünmezken dışardaki kişiler dijital baskılı reklamı görebilir. Ya da tersinden bina içindekiler sadece bina içini görürken dışardaki reklam baskısını fark edemez. Tüm one way dijital baskı ihtiyaçlarınız için de firmamızın kaliteli hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.lacivertreklam.com.tr

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+2 = ?