logo


Hayrunnisa Gül’den sert sözler!

hayrunisa-gul-671Hayrunnisa Gül “Bugün yaşadıklarım beni 28 Şubat’tan daha fazla üzdü

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün görev süresinin bitimine 9 gün kala verdiği ikinci veda resepsiyonuna eşi Hayrünnisa Gül’ün verdiği mesajlar damga vurdu. Abdullah Gül’ün üzülmemesi için gazeteleri kaldırıp interneti kapattırdığını söyleyen Hayrunnisa Gül, “Bugün yaşadıklarım beni 28 Şubat’tan daha fazla üzdü” diye konuştu.

“SAF DEĞİLİZ NE OLUP BİTTİĞİNİ BİLİYORUZ”
Hayrünnisa Gül, Abdullah Gül’ün kibarlığından dolayı yaşananları dile getiremediğini kaydederek “Neler yazıldığını gördük, neler söylendiğini duyduk. Abdullah Bey kibarlığından söyleyemiyor, ben söyleyeyim. Gazetelerde son dönemlerde yazılanlardan dolayı kırgınız. Çok büyük haksızlığa uğradık. Bugün yaşadıklarım beni 28 Şubat döneminde yaşadıklarımdan daha fazla üzdü. Hatta Abdullah Bey, Köşk’e çıkarken başörtümden dolayı söylenenlerden daha fazla üzüldüm. Saf değiliz, ne olup bittiğini biliyoruz. Abdullah Bey ben üzülmeyeyim diye, gazete küpürlerini kaldırttı, interneti bile kapattırdı. Ama ben her şeyin farkındayım. Bu bir turnusol dönemi. Bize büyük yanlış, haksızlık yapıldı” ifadeleri kullandı.

SELVİ’NİN ELİNİ SIKMADI
Vatan’ın haberine göre; Hayrunnisa Gül, bu sözlerinin ardından gazetecileri uğurlarken tokalaşma sırası Yeni Şafak Ankara temsilcisi Abdulkadir Selvi’ye geldiğinde “Sizinle tokalaşmak istemiyorum size çok kırgınım” dedi ve elini uzatmadı.

KAYNAK:SÖZCÜ

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+3 = ?