logo


20 Temmuz 2017

Hayatını kaybeden Harun Kolçak’ın doktorundan ilk açıklama

Bir süredir hastanede prostat kanseri tedavisi gören Harun Kolçak 62 yaşında yaşama veda etti

Bir süredir prostat kanseri ile mücade veren Harun Kolçak’tan az önce acı haber geldi.

Sanatçı dostları sosyal medya üzerinden ünlü sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu.

DOKTORUNDAN İLK AÇIKLAMA

CNN Türk canlı yayınına bağlanan Harun Kolçak’ın doktoru Prof. Dr. Oktar Asoğlu açıklama yaptı.

Asaoğlu şunları söyledi:

Türk halkının başı sağolsun. Sevgili Harun Kolçak’ı bugün kaybettik. Yarım saat kadar önce. Kendisi uzun zamandır sürdürmüş olduğu savaşı kaybetmiş bulunuyor. Bütün dostları ve arkadaşları bu süreçte hep kendisiyle beraberdi. Ancak bazen yaşam savaşını insanlar yapılan her şeye rağmen sürdüremeyebiliyorlar. İnsanaların rezervi tükeniyor ve şu an kendisini kaybettik sevenlerinin herkesin başı sağolsun.

Harun Kolçak prostat kanseri ile çok önemli bir mücadele gösterdi ancak bu savaş içinde yapılan her şeye rağmen kendisini kaybettik.

4 GÜN ÖNCE DOĞUM GÜNÜYDÜ

Kolçak’ın 4 gün önce doğum gününü kutlamıştı. Instagram hesabından doğum günü paylaşımı yapan sanatçı ‘Hep yanımdasınız,çok teşekkür ediyorum’ yazmıştı.

SON FOTOĞRAFI

Harun Kolçak 4 gün önce sosyal medya hesabından doktoru ile fotoğraf paylaşıp; ‘ Sevgili dostum doktorum bugün de yanımda’ notunu düşmüştü.

BU SÖZLERİ HERKESİ ÜZDÜ

Harun Kolçak’ın hayatını kaybetmesi hayranlarını ve sanatçı dostlarını yasa boğdu. Kolçak’ın sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaştığı; ‘Unutma; sen gelecek planları yaparken, hayat da kendi planlarını yapıyor.’ sözleri herkesi üzdü.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+6 = ?