logo


03 Ağustos 2016

Hayatımın Aşkı dizisinde romantik anlar

23816a179195ccfe87bc0f74ed379932

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayatımın Aşkı dizisinde son bölüme Gökçe ile Demir’in öpüşme sahnesi damgasını vurdu. Araba içerisinde gerçekleşen öpüşme sahnesi internette en çok izlenenler listesine girdi.

Başrollerini Hande Doğandemir(Gökçe) ve Serkan Çayoğlu(Demir)’in paylaştığı Hayatımın Aşkı’nda sürpriz öpüşme sahnesi sosyal medya hayranlarını ikiye böldü. Bazı takipçiler öpüşme sahnesini yapmacık bulurken, bazı takipçiler de sahnenin çok romantik ve doğal olduğunu söyledi.

İşte bazı yorumlar…
-Hayır yani neden Gökçe ve Demir’in öpüşme sahnesinde Pera çaldılar ki? ZeyKer’e özel kalmalıydı Pera.

-Bence Gökçe hayal gördü, öpüşme falan yok.. Demir ertesi gün bu kadar öküz olamaz.

-Öpüşme yazmayın sıkıcı oluyor insanın izleyesi kaçıyor demir gökçe ayrılsınlar,ayrılmasınlar ama öpüşme yazmayın sevmiyoruz:\

-Gökçe ile Demir ayni Güneşi beklerken deki Zeynep ile Barış o öpüşme Kaan’la olacak.

361e9ca82f347d19d41c7677c2690ff8

Son bölümde neler olmuştu?

Demir evinde Gökçe için bir sürpriz hazırlıyor; ikili için yeni bir başlangıç oluyor!

Duru; Gökçe’yi Demir’den uzaklaştırma planından vazgeçer. Ayça’ya artık işten çıkması gerektiğini, bu durumun artık işine gelmediğini ve her şeyin değiştiğini söyler. Plan artık Gökçe’yi Kaan’dan uzaklaştırmaktır. Fakat Ayça’nın Demir’e olan ilgisi işleri tersine çevirir. Duru’nun Kaan’a olan ilgisi, Ayça’nın da Demir’e olan ilgisi çıkar tartışmasına yol açar ve savaş başlar. Gökçe Demir konusunda mutlu sona ilk defa bu kadar çok yaklaşmıştır. Demir de artık duygularını saklamaktan vazgeçer ve Gökçe’ye evinde bir sürpriz hazırlar.

Kaan, Ayça sayesinde Duru’nun gerçek yüzünü öğrendiğinde her şey bir anda tersine çevrilir. Kaan, artık Duru’yu tamamen hayatından çıkarmıştır. Duru’nun ise atacak son bir kurşunu vardır. Hem Kaan’la Gökçe’nin arasını açacak hem de Demir’le Gökçe’nin arasını bozacaktır. Diğer yandan Bartu, Sema ile barışmak için her yolu dener. Kendini affettirmeye çalışırken hepten çuvallar. Sema ve Bartu ilişkisi büyük bir tehlike altındadır.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+8 = ?