logo


Harem Otogarı’nda dehşet

Üsküdar Harem Otogarı’nda kendisine gönderilen koliyi aldıktan sonra arabasına binmeye çalışan kadın, kapkaççıların saldırısına uğradı.

Çantası çalınan kadın, saldırganlar tarafından yaklaşık 4 metre sürüklendi. Olay, Üsküdar’da bulunan Harem Otobüs Terminali’nde saat 09.00’da meydana geldi.

İddiaya göre Şükriye Koç, kendisine gönderilen koliyi almak için arkadaşı ile otogara geldi. Otogardan koliyi alıp arabasına koyan Koç, otomobile bineceği sırada kapkaçıların saldırısına uğradı.

Harem Otogarı'nda dehşet

Otomobilleriyle kadına yaklaşan kapkaççılar, çantasını almak istedi. Çantasını vermemek için direnen Şükrüye Koç, kapkaççılar tarafından yaklaşık 4 metre sürüklendi. Çantayı alan kapkaççılar olay yerinden uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi geldi. Sağlık ekipleri, ambulans içerisinde kadının sağlık durumunu kontrol etti.

Görgü tanıklarının ifadelerini alan polis, saldırıya uğrayan Şükriye Koç’un da ifadesini almak için Doğancılar Karakolu’na götürdü. Yaşanan olayı gören bir vatandaş, “Bayan, eşiyle arabasını park etti. Harem’in içerisine girip koliyi aldılar. Köpeklerini ve koliyi bagaja koydular. Eşi araca binerken kadın da diğer taraftan dolaştı. Bir araç geldi, bayanı sıkıştırdı. Kolundan çantasını alıp kaçtılar. 3-4 metre sürüklediler. Kadın canını kurtarmak için mücadele etti. 3 kişiydiler” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+2 = ?