logo

Hanife programı bıraktı ama gündemden düşmüyor

Müzmin gelin adayı Hanife, Zuhal Topal’la izdivaç programına kesin olarak veda etmişti. Hanife artık Instagram’da gündem oluyor

Aradığı aşkı bulamayan gelin adayı olarak tüm Türkiye’de ün kazanan Hanife Gürdal, Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la zdivaça kesin olarak veda edip, İzmir’e babaevine dönmüştü.

İzmir’de direksiyon başına geçen Hanife, değme şoförlere taş çıkarırcasına İzmir sokaklarında yol aldı.

“İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME”

Araç kullanırken kendisini videoya alan Hanife, çektiği videoyu Instagram hesabından paylaştı. Hanife araç kullanırken dinlediği ve içerisinde “Dönmek için bin çare yol arıyormuşsun… İstemem artık geriye dönme!” sözlerinin geçtiği Sezen Aksu’nun İhanette Geriye Kalan şarkısıyla eski sevgilisi Serkan’a gönderme yaptı.

198 bin beğeni alan videonun yorum kısmını Hanife kapadığı için hayranları yorum yapamadı. Ancak yine de Hanife’nin yeni Hanife olarak lanse edilen Öznur’u kıskandığı da sosyal medyada konuşuldu. Hanife’nin Instagram’dan sık sık çok mutlu olduğunu ima eden göndermeli fotoğraflar paylaşması Serkan ile Öznur’un çaya çıkmasını kıskındığı ve umursamıyormuş gibi yaptığı yorumlarını beraberinde getirdi.(Posta)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?