logo


Hangi Takı, Nasıl Kullanılmalı?

Kadınların kıyafetlerini daha şık ve gösterişli göstermek için bolca kullandığı takılar hem gündüz hem de gece kıyafetleri ile kombin edilebiliyor. Özellikle gümüş takılar birçok kadının takı olarak tercihi. Gidilen ortama bağlı kalarak ve kıyafete uygun takılar seçilmesi doğru takımı seçimi için önem verilmesi gereken detaylar. Kişinin vücut yapısına uygun takılara yönelmesi de kendine yakışan takıları çok daha isabetli seçmesini sağlıyor.

Takı seçerken bir kadının saç modelini, rengini dikkate alarak seçim yapması kendi için daha uygun bir takı kullanması anlamında önem taşır. Kısa saçlı bir kadınsanız ve tarzınız ise, iddialı olduğu kadar gösterişli kolyeler, iri küpeler size yakışacaktır. Saç kesim şekli de önemli örneğin modern bir saç kesimi ile  sade takılar çok daha hoş bir görünüm saplamakta. Saçlarınız uzunsa tercihiniz gösterişli ve uzun küpelerden yana olabilir. İddialı saç renkleri  sevenler ise abartılı takılardan uzak durmasında fayda var.  Koyu tenli ve koyu saçlı olan kadınlar için renkli taşlarla hazırlanmış takılar şıklıklarına şıklık katabilecekleri seçimler.

Kolye kullanmayı seviyorsanız gümüş kolye modelleri birçok kıyafetler rahatlıkla kombin edilebiliyor. Birbirinden farklı tasarımlarla hazırlanmış kolyeler arasından kendinize yakışacak modelleri hem gündüz hem de gece kullanabilirsiniz. Günlük kıyafetlerinizle, spor kombinlerinizle, akşam davetlerine giderken kullanabileceğiniz birçok gümüş kolye seçeneği bulunuyor. Kolye seçiminde boynun uzunluğu ya da kısalığı göz önünde bulundurulmalı. Kalın bir boyna sahipseniz, ince kolyeler tercihiniz olabilir. Kısa boyunlu iseniz tasma tarzındaki modellerden uzak durmanızda fayda var.

Takı seçerken bir diğer önemli kriter de takının ne tür ortamlarda kullanılacağı. İş hayatında kullanacağınız takıları daha sade ve profesyonel tarzda tercih etmelisiniz. Yürürken ya da hareket ederken ses çıkaran takılar etrafınızı rahatsız edebilir, bu nedenle takı seçimlerinizi yaparken ofis ortamındaki diğer insanları da düşünmelisiniz. Gece için taşlı ve gösterişli takılar tercih edilse de, gündelik kullanımda ise spor kıyafetlerde sade ve rahat takılar daha uygun. Tabi gece için tercih edilecek takıların giyilen kıyafetinin modeli, yapılacak saç şekli dikkate alınmalı.

Gümüş takılarla her daim şıklığı yakalamak mümkün. Gümüş takı alabileceğiniz güvenli bir site olan Vaovv.com şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Vaoov gümüş kolye modelleri şıklığı ile göz kamaştırmak isteyen kadınlar için Ebru Süsler tarafından tasarlandı. Gümüş takı alacaksanız, hem kadın hem de erkekler için gümüş takılar satan www.vaoov.com’da sunulan ve ayrı ayrı kategorilendirilmiş olan gümüş takı modellerini inceleyebilir, online olarak satın alabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil, hediye etmek için de birbirinden şık modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Etiketler: » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

6+9 = ?