logo


22 Ocak 2019

Hangi müzik grubuna birleşip turneye çıkmaları için 1 milyar dolar teklif edilmiş…

Yıllardır merakla takip edilen “Kim Milyoner Olmak İster?” bilgi yarışması programını ünlü oyuncu Murat Yıldırım sunuyor. Seyirciler merakla “Hangi müzik grubuna birleşip turneye çıkmaları için 1 milyar dolar teklif edilmiş ama bu teklif grup üyeleri tarafından kabul edilmemiştir?” sorusunun cevabını araştırıyor.

“Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasını izleyenler Google’dan sorunun doğru cevabını bulabilmek için araştırmalarını sürdürüyor. Peki ” Hangi müzik grubuna birleşip turneye çıkmaları için 1 milyar dolar teklif edilmiş ama bu teklif grup üyeleri tarafından kabul edilmemiştir?” İşte merak edilen sorunun cevabı…

Hangi müzik grubuna birleşip turneye çıkmaları için 1 milyar dolar teklif edilmiş ama bu teklif grup üyeleri tarafından kabul edilmemiştir?

A.ABBA

B.Pink Floyd

C.Spice Girls

D.Eagles

CEVAP: ABBA

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor. Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.(Sözcü)


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+3 = ?