logo


Hamile olduğunu 9 ay sonra anladı!

doğum

Klara Dollan bir şirkette yeni işe başlamıştı. Akşam eve geldiğinde, anahtarları içerde unuttuğunu hatırladı. Kapıyı tekmeledi. Çilingir sayesinde eve girmeyi başardı. Aniden kasıklarında bir sancı hissetti. O sancı doğum sancısıydı ve 23 yaşındaki kadın hamile olduğunu bilmiyordu.

Klara birden çığlık atmaya başladı ve sancısından banyoda yere düştü. O sırada komşusu içeri girdi ve kanlar içerisinde Klara’yı gördü. Klara komşusuna “Hemen ambulansı ara” dedikten sonra içgüdüsel olarak ıkınmaya başladı. Birden bebek kafasını gördüğünde ise gözlerine inanamadı. Yine bilinçsizce çocuğu havluya sardı ve ambulans geldikten sonra bebeğiyle hastaneye gitti.

doğum1

Genç kadın 7 aylık hamileyken bu fotoğrafı çekmişti

“Seni Bu Sabah Gördüm Ve Hamile Değildin”

Annesini arayan Klara, “Anne bir kızım oldu” dedi. Telefonda bir süre sessizce kalan anne Dollan ise sadece “Seni bu sabah gördüm ve hamile değildin” dedi.

9 Ay Doğum Kontrol Hapı Kullandı Sadece 2 Kilo Aldı

Doğumdan 5 ay önce 2,5 yıllık erkek arkadaşından ayrılan genç kadının ise bu süreçte ne mide bulantıları, ne sırt ağrısı, hamileliğe dair herhangi bir belirtisi olmadığı gibi 9 ay boyunca regl olduğu ve hatta doğum kontrol hapı kullanmaya devam ettiği ortaya çıktı.

7 aylık hamileyken sadece 2 kilo alan genç kızın “Örtülü hamilelik” de denilen bir hamilelik yaşadığı anlaşıldı. Uzmanlara göre ise bu durum sanıldığından daha yaygın bir durum.

Kaynak:Hürriyet

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+6 = ?