logo


Hakan Şükür’den AKP vekillere tokat gibi cevap!

hakansukurHakan Şükür: “Çok güldüm; Troll vekiller ‘Hoş geldin Torinolu’ yazmışlar. ‘Hoşbulduk hırsız seviciler’ desem yeri”

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nde 4 eski bakanın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesi ile ilgili TBMM Genel Kurulu’ndaki görüşmeler sırasında Ak Parti milletvekillerinin partilerinden istifa eden Hakan Şükür için beyaz kağıda yazdıkları “Hoşgeldin Torinolu” notuna Hakan Şükür’den cevap geldi.

hakantwit600

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada konu ile ilgili Şükür, “Çok güldüm; Troll vekiller ‘Hoş geldin Torinolu’ yazmışlar. ‘Hoşbulduk hırsız seviciler’ desem yeri” ifadelerini kullandı.
AKP’den Hakan Şükür’e ‘Hoşgeldin Torinolu’ yazısı
4 Eski Bakanla ilgili TBMM Genel Kurulu’nda süren görüşmeler sırasında AK Parti sıralarında ‘Hoş geldin Torinolu…’ yazan kağıt dikkat çekti.

“HOŞGELDİN TORİNOLU”
Bilindiği üzere Torinolu lakabı, eski milli futbolcu ve AKP’den istifa eden Bağımsız milletvekili Hakan Şükür için kullanılıyordu.

TBMM Genel Kurulu’nda eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile ilgili Yüce Divan oylaması görüşmeleri sürüyor. Görüşmeler sırasında MHP Konya Milletvekili Faruk Bal ile TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı arasında sözlü tartışma yaşanınca birleşime Bahçekapılı 10 dakika ara verdi.
Aranın ardından AK Parti Grup Başkanvekillerinin oturduğu AK Parti sırasının hemen arkasında ‘Hoş geldin Torinolu…’ yazan kağıtlar dikkat çekti. Bu yazının Ak Parti’den istifa eden ve Bağımsız kalan İstanbul Milletvekili Hakan Şükür için yazıldığı tahmin ediliyor. Bilindiği üzere eski milli futbolcu Hakan Şükür, Torino futbol takımının formasını giymişti. Şükür, bugünkü Genel Kurul çalışmalarını da izliyor.

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+6 = ?
#

Hakan Şükür’den AKP vekillere tokat gibi cevap!” için 1 yorum

  1. Tolgahan : diyor ki:

    Oo çok ağır konuşmuş ama. Olay olur bu sözler.

    0