logo


Güvenli Çıngırak Modelleri

Yeni doğmuş ve kavrama yeteneği yeni yeni gelişen bir bebeğin oyanayabileceği çok fazla oyuncak bulunmaz. Bebeğin oynayacağı ürünün, onun kavrayabileceği, hafif ve zarar vermeyecek yapıda olması gerekir. Bunun için senelerdir kullanılan çıngırak modelleri, ses de çıkararak bebeğin dikkatini toplamasına yardımcı olur.

Yeni doğanlar, oral dönem sırasında çevrelerini tanımak için onları tatma yoluna gider. Bu, bebeğin çevresini tanıma şeklidir. Doğal olarak eline geçirdiği her şeyi ağzına sokar ve bol bol salya bırakır. Bu yüzden eline verilen çıngırak, kanserojen maddeler içermemelidir. Plastik olmayan, ahşaptan ve boyasız ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca bebeğin damaklarına zarar vermeyecek ürünler tercih edilmelidir.

Doğru malzemeye sahip çıngırak modelleri

Çıngırağın doğru malzemeye sahip olması, bebeği her türlü hasardan koruyacaktır. Onun dikkatini toplamasını sağlayacak, zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunacaktır. Ayrıca kanserojen olmayan maddelerden üretildiği için ilerideki sağlığına da olumsuz etki etmeyecektir. OrganicEra olarak tamamen organik ve ahşap malzemeden üretilen çıngırak modellerine ulaşmak için https://www.organicera.com/oyuncak-cingirak linke tıklayınız.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+5 = ?