logo


Gürsel Tekin AKP’nin oy oranını açıkladı!

seçim-anketCHP’li Gürsel Tekin, AKP Genel Başkan Yardımcısı Soylu’nun “yüzde 53 oy alacağız” iddiasına ilginç bir yanıt verdi…

AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun, Türkiye’nin 1960’tan sonra en yüksek oy oranını göreceğini öne sürerek “Yüzde 53’ü görürüz. Muhalefetle 28-30 bandında fark olur. Sayın Kılıçdaroğlu, seçim sonuçlarını görünce bir daha CHP Genel Merkezi’ne gidemeyecek” sözlerine yanıt CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin’den geldi.

AKP YÜZDE 35-38

Süleyman Soylu, hayal görüyor. AKP, şu anda kamuoyu yoklamalarında yüzde 35-38 bandında görünüyor. AKP, yüzde 40’ın altına düştüğü an bilin ki Sayın Soylu ve arkadaşları AKP Genel Merkezi’ne gidemeyecekler.

CHP İKTİDAR OLACAK

Bize ulaşan anketlere göre CHP’nin oyları yüzde 30’un üzerinde. Bu sonuçlara göre iktidar el değiştirecek. AKPliler gideceğini görmeye başlayınca, “Koalisyon gelecek, istikrar bozulacak” şeklinde korku senaryoları yazmaya başladılar. Sayın Soylu, bir şeyi doğru söylüyor; Sayın Kılıçdaroğlu, seçim sabahı CHP Genel Merkezi’ne gitmeyecek. Çünkü Başbakan olacağı için doğrudan Başbakanlık Binası’na geçecek ve görevi Sayın Davutoğlu’ndan devralacak.

AKP’NİN KİMLERE HİZMET ETTİĞİ YAKIN ZAMANDA GÖRÜLECEK

Gürsel Tekin Habertürk’te konuk olduğu programda bir iddiayı daha gündeme getirdi. Tekin AKP’nin birçok yabancı güçle ortaklık kurduğunu ileri sürerek “Bunlar kısa zamanda ortaya çıkacak” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+3 = ?