logo


Güngören’deki minibüs kazası kamerada

güngörenkazaküçükGüngören’de kontrolden çıkan yolcu minibüsünün altgeçide uçması, mobese kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Esenler-Merter hattında çalışan 34 M 3421 plakalı yolcu minibüsü, kontrolden çıkarak altgeçide uçtu.

Kazada 2 kişi hayatını kaybederken 2 kişi ise yaralandı. Aşırı hızlı olduğu iddia edilen minibüsün altgeçide uçması, mobese kamerası tarafından da saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde hızla gelen minibüs önce kaldırıma çıkıyor, ardından da korkulukları aşarak altgecide düşüyor. Kaza sonrası altgeçitten toz bulutları yükseliyor. Yoldan geçen vatandaşlar ise yardıma koşuyor.

VALİ ÖLÜ SAYISI 4 DEDİ, VALİLİK DÜZELTTİ
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu “Güngören ilçemizde bir minibüsün tek taraflı olarak yapmış olduğu bir kaza sonucunda 4 yurttaşımız hayatını kaybetti. 2 vatandaşımızın ağır yaralı olarak tedavileri sürüyor.” dedi. Mutlu ayrıca İstanbul’daki 1 Mayıs gösterilerinde polisin gaz fişeğiyle başından vurulan Dilan Alp’e ilişkin Kamu Denetçiliği Kurumu’nun hazırladığı raporda kendisini kusurlu bulmasıyla ilgili daha sonra geniş bir açıklama yapacağını söyledi.
İstanbul Valiliği: ‘2 ölü, 2 yaralı var’
Güngören’deki minibüs kazası ile ilgili olarak İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada ölü sayısının 4 değil, 2 olduğu belirtildi.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+4 = ?