logo


Güneşi Beklerken ne zaman final yapacak?

zeykerKanal D’nin ilgi ile izlenen dizisi Güneşi Beklerken’in final bölüm tarihi belli oldu.Güneşi Beklerken sürpriz yapıp sezon finali mi yoksa final yapıp diziyi bitirecek mi detaylar haberimizde..

İzlenme rekorları kıran ve her yayınlandığı hafta olay olmayı başaran dizi Güneşi Beklerken final heyecanı yaşıyor.Peki Güneşi Beklerken ne zaman final yapacak. Güneşi Beklerken final mi yapacak yoksa sezon finali mi? Kanal D ‘nin ve tüm Türkiye’nin en sevilen dizilerinden Güneşi Beklerken’de son durumlar neler?

Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yaz dizisi olarak başlayan ve daha sonra yeni sezona da devam eden Güneşi Beklerken dizisi sezon finali yapıyor.

Yaklaşık bir senedir dinlenmeden çalışan Güneşi Beklerken dizi ekibi kısa bir yaz tatili yapma fırsatı bulacak.

Kanal D’de Pazar akşamları yayınlanan ve başrollerinde Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, Yağmur Tanrısevsin ve Emre Kınay’ın yer aldığı ‘Güneşi Beklerken’ dizisinin sezon finali tarihi belli oldu.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı pazar günleri Kanal D’de ekrana gelen başarılı dizi Güneşi Beklerken 29 Haziran 2014 tarihinde sezon finali yapacak.​

Güneşi Beklerken dizisi yeni sezonda Eylül ayında tekrar başlayacak.


Share