logo


Gülben Ergen ‘param yok’ deyip otostop çekti!

gülben1Bir arkadaşına gitmek için taksiye binmesi gereken Gülben Ergen, parası olmayınca çareyi otostop çekmekte buldu.

Bebek sahilinde sabah sporu yapmak için yürüyüşe çıkan Gülben Ergen, yakın bir arkadaşının ani daveti karşısında planını değiştirmek isteyince başına son derece ilginç şeyler geldi. Yanında taksi parası olmayan Gülben Ergen, şöhretini de kullanarak otostop çekti ve bindiği araçta yaşadıklarını sosyal medya hesabından böyle anlattı:

“YANIMDA PARA YOK”
Şimdi şöyle oldu. Bugün Elvan’ın doğum günü… Sabah konuştuk, sonra ben yürüyüşe çıktım. O da bana yakın bir yerde olduğunu yazdı ve gel dedi. Aslında yürüyüşümü kısa kesmezdim ama hadi görmüş olurum dedim. Taksiye atla gel deyince, e vakti de kısıtlı 15 20 dakikaya çıkmam lazım deyince…Napıcam? İmkansız diye bir şey var mı? Yanımda çantam yok. E yürüyorum param da yok. Bir bayan geliyor arabasıyla…

En sıcak gülümsememle iki elimi birden kaldırdım. Kadıncağızın yoldan birini almak gibi bir niyeti yoktu. Gözlüğümü çıkartıp iyice ağzım kulaklarımda gülümsememle kendisini durdurdum. Biraz geçmişti beni durduğunda. Koşuverdim, biniverdim. Kamera şakası değil dedim. O da telefondaki arkadaşına “Kapatıyorum çünkü arabama Gülben Ergen bindi” dedi. İki bebeği olduğunu öğrenip, Elvan’ın doğum gününü ve taksiye binemediğimi anlatırken, geliverdik ve arkadaşıma yetişmiş oldum. İşte böyle başladım haftaya.

gulben-ergen_4067

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+2 = ?