logo


GTA V Online’dan Yılbaşı Sürprizleri

article_post_width_GTA_5_Christmas_TreeRockstar Games önümüzdeki günlerde Los Santos sakinleri için birbirinden güzel sürprizler ve yeni etkinlikler hazırladığını duyurdu.

Her şeyden önce oyunda daha evvel emsali görülmemiş bir hava olayı yaşanacak ve tüm şehir karlar altında kalacak. Bu da oyunculara kartopu savaşı yapma imkânı sağlayacak.
Ammu-Nation (radyo reklamlarındaki sesiyle okuyunuz) dükkânlarıysa yeni yılı bazuka ve mayın satışlarıyla kutlayacak. Xbox One ve PS4 sahipleri bu masum hediyelere belirli bir görevi tamamladıktan sonra kavuşabilecek. X360 ve PS3 sahipleriyse gökten Noel Baba’yla inmiş gibi envanter ekranlarında bulacaklar her iki silahı da.

Bu yılın ortalarında arz-ı endam eden havai fişek silahları da geri dönüyor. Üstelik Noel arifesinde, Noel gününde, yılbaşı arifesinde ve yılbaşı günü bedava dağıtılacak mermilerle! 25 Aralık günüyse evinizdeki yılbaşı ağacınızın dibine baktığınızda sürpriz hediyelerle karşılaşacaksınız. Buna ek olarak havadan hediye yağacak. Evet, doğru okudunuz; havadan resmen hediye yağacak. “Başınızı dik tutun, çünkü arada bir gökyüzünden hediye paketleri düşecek. Aralarında nadir nesneler de olacak!” diyor Rockstar yetkilileri, yaptıkları açıklamada.

Bitmedi! Yılbaşı boyunca çeşitli şapkalar, maskeler, kazaklar, pijamalar ve çok daha fazlası ücretsiz olarak envanterinize eklenecek ve 5 Ocak’a kadar kullanılabilir olacaklar. Ayrıca oyuna satın alınabilir dört tane de yeni araba eklenecek: Hot Rod Christmas Ratloader, Slam Van, Massacro ve Jester.
Son olarak oyunun içinde ortalığı birbirine katar ya da çok çılgınca bir şey yaparken çektiğiniz fotoğrafları #FestiveSurprise ile etiketlediğiniz takdirde bir yarışmaya katılacak, ilk beşe girerseniz de 1 milyon GTA doları kazanacaksınız.
Tüm etkinlikler 18 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ve sadece yeni nesil sahiplerini değil Xbox 360 ile PS3 oyuncularını da kapsayacak.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+7 = ?