logo


Görüş Günü Kadınları…….

görüşgünükadınlarıGörüş Günü Kadınları” dizisindeki, cezaevinde soyup arama sahneleri televizyonda yayınlanamayınca yönetmen başka bir çare buldu.

Görüş günü kadınları dizisinin yönetmeni, RTÜK kuralları gereği yayınlanmayan sahneleri FOX Tv’nin internet sitesinden yayınlama kararı aldı.

“Görüş Günü Kadınları” dizisinde, Kemal Uçar’la Semra Dinçer’in, cezaevinde soyulup aranma sahneleri sansürsüz Fox’un internet sitesinde yayınlanıyor.

RTÜK YAYINLAMADI

Fox TV’nin beğenilen dizisi “Görüş Günü Kadınları”nda oğlu Murat’ı (Kemal Uçar) ihbar ederek hapse girmesine neden olan Zehra (Semra Dinçer) onun canını kurtarmak için uyuşturucu kuryesi olmaya bile razı olmuştu. Anne ve oğlu, dizinin bu haftaki bölümünde cezaevinde çırılçıplak soyularak tepeden tırnağa arandı.

Ancak bu dramatik sahnelerin önemli bir kısmı RTÜK kuralları gereği televizyonda yayınlanamadı.

Bunun üzerine TV’de kesilen sahnelerin sansürsüz yer aldığı yönetmen versiyonu Fox TV’nin internet sitesinde yayınlandı. Yönetmen Veli Çelik’in oyuncularm ve tüm ekibin emeğinin izleyiciler tarafından görülmesini istediği, bu yüzden bölümün tamamının internet sitesine konduğu öğrenildi.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+8 = ?