logo


05 Temmuz 2015

Google News Kayıt Olmak

google_news

Google News, artık haber sitesi sahiplerinin vazgeçemediği bir kriter olmuştur.

Google Haberler bölümüne site eklemek hiçte sanıldığı kadar kolay olmamakla beraber işin uzmanından destek almazsanız sitenizin 60-70 gün arası geriye atma (bekleme) süresi olacağı gibi 2. kayıt başvurusunu da riske atacaktır hal böyleyken her haber sitesi sahibi google’dan daha fazla hit almak amacıyla google haberler bölümüne kayıt olmaya çalışmaktadır.

Google News Kayıt Nasıl Yapılır?

Google Haberlere kayıt (Partner Dashboard) yani Google partner anasayfası üzerinde ki News (Haberler) bölümünden yapılmaktadır. Google News başvurusu ile alakalı ayrıntılı bilgileri; http://www.newskayit.com/kategori/blog bu adres üzerinden öğrenebilirsiniz google news kayıt olma ile alakalı önemli tüm bilgiler bu adreste yazılmıştır.

Google News Başvurusu % oranlarından anlamamız gerekenler; Başvurumuzu yaptıktan sonra Google News belli yüzdelerle başvuruyu incelemeye almaktadır. %20, %60, %80 ve %100 gibi bu %’lerin sonunda kayıt olup olmadığını Partner Dashboard üzerinden görebilirsiniz.

Google News Kayıt Danışmanlık Hizmeti alabileceğiniz adres:

www.newskayit.com adresini ziyaret ederek “google news” hakkında detaylı bilgi ve klavuza ulaşabilirsiniz.

Google News Kayıt Fiyatı Ne Kadar?

Google News kayıt olmak için danışmanlık servislerinin birbirinden farklı fiyat politikası vardır buna göre en uygun fiyat ve en bol referans kimdeyse kayıt ona yaptırılmalıdır.

News Kayıt olmak neden bu kadar zor?

Google Haberler servisine çok önem vermektedir bu nedenle her önüne gelen siteyi google haberlere dahil etmez, news kayıt olabilmek için mutlaka danışmanlık almanız şarttır.

Etiketler: » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+9 = ?