logo


Gizem’in katlinin ardından telefonlar durmadı!

haberGizem’in-katlinin-ardından-telefonlar-durmadı620Adana’da 6 yaşındaki Gizem Akdeniz kaybolduktan sonra 2 gün sonra öldürülmüş halde bulunmasının ardından 115’e sadece dün yaklaşık 30 kayıp başvurusu yapıldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz pazar günü öğle saatlerinde evden parka giden 6 yaşındaki Gizem Akdeniz, kaybolduktan 2 gün sonra babası Mustafa Akdeniz’in amcasının oğlu S.A. tarafından vahşice öldürülmüş halde bulundu.

Dün bu haber bütün Türkiye ve Adana’da büyük yankı uyandırdı. Gizem, parktan kaybolduktan sonra öldürülmüş halde bulunduğu için çocuğunu parka gönderen ve kısa süre içinde göremeyen anne ve babalar 155’e kayıp ihbarında bulunmaya başladı.

Sadece dün Adana’da 155’e yaklaşık 30 aile çocuklarının kayıp olduğu ihbarında bulundu. Ancak kayıp olduğu söylenen çocukların hepsi ya parktan ayrılıp bakkala ya da evine geri döndüğü anlaşıldı.

Yetkililer özellikle 10 yaşından küçük çocukların parka tek başına gönderilmemesi gerektiğini bu yaştaki çocukların bir şeker verilerek bile kandırılıp kaçırılabileceğini belirtiyor.

Etiketler:

Share