logo


13 Haziran 2016

Gigi Hadid’den Zayn Malik’e ‘Seni seviyorum’ mesajı

8d807464ae7d487f014d706753f08151

Geçtiğimiz günlerde ayrılan Gigi Hadid ve Zayn Malik aşklarını sosyal medya üzerinden yeniden tazeledi. İkiliye yakın bir kaynağa göre Nisan ayında Gigi’nin doğum günü partisinde kavga eden çift, daha önce de birkaç kez ayrılıp barışmıştı.

Cumartesi günü Londra Wembley’de düzenlenen Capital’s Summertime Ball festivaline katılması planlanan Zayn Malik performansını son dakikada iptal edince hayranlarının tepkisini çekmişti.

Malik, performansını anksiyete hastalığı nedeniyle iptal ettiğini resmi Twitter hesabında şöyle duyurmuştu: ‘Son birkaç aydır canlı performanslar nedeniyle anksiyete beni iyiden iyiye ele geçirdi. Maalesef hayatımın en kötü anksiyetesi nedeniyle acı çekiyorum. Yeterince özür dileyemedim ama beni sabırla izlemeyi bekleyen herkese karşı dürüst olmak isterim. Bunu telafi etmek için elimden geleni yapacağım. Bu hastalığa sahip olanlar eminim anlayacaktır ama umarım empati yapamayanlar da bu durumu anlayışla karşılar’.

Bu açıklamanın üstüne ‘Zayn’ın gerçekten hasta olduğuna inanmıyoruz’ diyen pek çok seyirci ortalığı birbirine katmıştı. Zor günler geçiren Zayn Malik’e destek sevgilisi Gigi Hadid’den de geldi. Hadid bir mektup yazarak eski sevgilisine şöyle seslendi:

‘Nasıl bir zorlukla baş ettiğini görüyorum. Cesaretinle gurur duyuyorum, dürüstlüğünse bana ne kadar gerçek olduğunu bir kez daha gösterdi. İnsan insanı anlar. Sen, hayranlarına bir sanatçı olarak seni anlamaları için bir fırsat vermekle en iyisini yaptın. Seni destekliyoruz ve işini daha da kolaylaştıracağız. Yeteneğin ve iyi kalbin seni asla yanlışa götürmez. Seni seviyorum ve senle hep gurur duyuyorum.’

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

6+5 = ?