logo


GENÇLİK SIRRI

 

 

Her kadın güzellik sırları ile doludur. Güzel görünmek için birçok formüller ya da cilt bakım ürünleri kullanmaktadır. Ama bazı durumlarda formüllerin de, cilt bakımlarının da yeterli olmamaktadır. İşte kolay ağrısız sızısız bir yöntem olan ameliyatsız yüz germe ile daha genç daha güzel olmanın en kolay yollarından biridir. Uygulanması da kolay olan bu yöntem ile on yaş daha genç görüne bileceksiniz.

Kadınlar için yüz ifadeleri ile her şey anlatır o yüzden yüz ifadeleri birçok şey anlatmakta. Yüz ifadesi birçok şey anlatırken, kırışıklıklar yüzünden Oluşan üzgün görünümümüze çoğu insan yorgunum tanımını kullanmakta. Bunlara çözümler aramaktayız bu çözüm arayışları çoğunlukla estetik cerrahi müdanelerle sonuçlandırmak düşüncesine kapılmakta ama bıçak altına yatmaktan korkanlar için ameliyatsız yüz germe operasyonları ile istediğiniz sonuçlar elde etmek mümkündür.

Yüz germe operasyonları kırk dakika sürmektedir. Tek bir uygulanmasa sonrası yüz gerginliğine kavuşmakta ve güzel gergin bir görünüme kavuşmaktadır. Bu süreçte cilt kendini iyileştirme sürecini kendi yaptığından, cilt altında bulunan bağ dokusunun güçlenmesi ile meydana gelmekte. Ameliyatsız yüz germe rejenerasyon süreci hemen başlamakta, ama tam bir sonuç alabilmek için gözle görülür sonucu için doksan gün sonra tam sonuç belli olmaktadır. Genellikle boyun, yüz bölgesinde uygulanmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe göz çevresindeki gevşemelerde ve göz kapaklarındaki kırışıklıkları azaltmada ya da boyunda, gıdı bölgesinde azalma, sıkılaşma, toparlanma, yanak düşüklerinde toparlama gibi birçok alanda uygulanmaktadır. Uygulandıkları bölgelerde etkilerini gösterdikten sonra gözle görülür sonuçlar elde edilmektedir. Bu sonuçlar sonunda kırışıkların yok olmasına ve daha da genç bir görünüm kazanmasını sağlayan ameliyatsız yüz germe sistemi ile sağlıklı bir yaşam ve güzel gülüşler sizleri beklemektedir.

Bu yüz germe olayında ufak aksilikler yaşansa da sonunda pürüzsüz bir cilt sizleri beklemekte. Hastanede kalma gibi bir olay yaşanmaz müdahale olur, olduktan sonra gün içinde taburcu olursunuz ve doksan gün sonunda yaptırdığınız yüz germe ile muhteşem yüz hatları ile yeniden doğmuşçasına kendinizi hissederek hayatınıza daha güzel ve kırışıksız yüz ifade ile hayatınıza on yaş gençleşmiş olarak devam edebiliriz.

 

 

 

 

 

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+8 = ?