logo


02 Eylül 2015

Genç kız tüm dünyayı kandırdı

reklam çıktı

Avustralya’da tatil yaparken yaşadığı tek gecelik ilişki sonucunda hamile kaldığını söyleyen ve bebeğinin babasını bulmak için Facebook’ta grup kuran genç kadının hikayesinin sahte olduğu ortaya çıktı.

Kendini Fransız turist Natalie Amyot olarak tanıtan ve bebeğinin babasını bulmak için Avustralya’ya döndüğünü belirten kadının sosyal medyada yayınladığı video, büyük ilgi görmüştü.

26 yaşındaki Amyot “ilk görüşte aşık olduğu” adamın telefon numarasını aldığını, ancak daha sonra cep telefonunu kaybettiğini ve bu nedenle ona ulaşıp bebekten bahsedemediğini söylemişti.

Bebeğinin babasının “mavi gözlü, sarı saçlı, bronzlaşmış, 183 cm boyunda çok tatlı bir adam olduğunu” belirten kadının hikayesi, ulusalararası basında birçok medya organı tarafından duyuruldu.

Ancak kısa süre sonra genç kadının, Queensland merkezli bir sosyal medya şirketi tarafından tutulan Alizee Michel isimli bir oyuncu olduğu anlaşıldı.

Genç kız tüm dünyayı kandırdı 1

Yayınladığı yeni videoda yanına, söz konusu sosyal medya şirketinin sahibi Andy Sellar’ı da alan Michel, bebeğinin babasını kastederek, “Onu buldum” dedi.

Ardından da sözü Sellar’a bıraktı. Sellar da bu videonun, Holiday Mooloolaba isimli bir turizm acentesi için çektiklerini açıkladı.

daily mail'in haberine göre

Daily Mail, Michel’in geçmişte Sunshine Coast Üniversitesi’nde pazarlama ve turizm okuduğunu bildirdi.

natalie facebook

Amyot, “aradığı kişiyi bulabilmek için” bir de Facebook grubu kurmuştu.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

5+4 = ?