logo


19 Temmuz 2016

Gemi Turu İle Seyahat

Gemi Turları mavi bir yolculuğu karadaki bir tatile tercih edenler için harika bir seçenektir. Uzun süreli gemi turları ile yurt içinde ve yurt dışında denize açılabilir ve görmeyi hayal ettiğiniz yerleri ve adaları ziyaret edebilirsiniz. Özellikle Akdeniz ve Ege’ye düzenlenmiş gemi turları büyük beğeni almaktadır. Eğer Yunan adalarına doğru bir tura katılmak isterseniz göreceğiniz yerler arasında Patmos, Mikanos, Girit, Milos, Sisam, Srom mutlaka olacaktır. Birbirinden harika bu yerleri görmek için düzenlenen gemi turları yılın belli aylarında özellikle yaz aylarında düzenlenmektedir. Katılmak isteyen kişiler katılmak istediği gemi turlarını önceden araştırıp tur dâhilinde nelerin olduğunu bilmesi kişinin yararına olacaktır.

Akdeniz Turları esnasında yanınızda sadece doğa ve deniz olacaktır. Şehrin kalabalığından, gürültüsünden ve kirli havasından boğulanlar çıkacakları bir Akdeniz turu ile bol eğlenceli ve her dakikası büyük heyecanlarla dolu anlar yaşayacaktır. Akdeniz turları güzergâhında asla görülmeden geçilmeyen yerlerden birkaçı doğa harikası Düden Şelalesi, tarih harikası Aspendos ve heyecan dolu ekinlikleri ile Köprülü Kanyonu’dur. Ayrıca Akdeniz’de en harika yerler arasında olan Finike, Demre, Üçağız gibi yerlerde Akdeniz turları esnasında uğrayacağınız yerler olacaktır. Tur sırasında turuna heyecan katmak isteyenler yamaç paraşütü deneyimleri yaşayabilir ve anını ölümsüz anlar arasına dâhil edebilir. Her zaman büyük heyecanlarla anlatacağınız Akdeniz turları ile hayatınıza yeni bir anlam katacağınızdan emin olabilirsiniz.

Baltıklar Gemi Turları size kuzey bölgesinin cezbedici güzelliklerini görme imkânı sağlayacaktır. Her ne kadar soğuk olsa da bu yerlerin cazibesine kapılmamanız neredeyse imkânsız bir şeydir. Özellikle Estonya, Letonya, Litvanya ve Finlandiya’nın orta çağı yansıtan havası ile Baltık Gemi Turları size unutulmaz bir macera yaşatacaktır. Birçok tarihi mekânları görme şansını yaşayacağınız bu tur sayesinde hayatınıza yeni ilkler ekleneceğinden emin olabilirsiniz. Bu tur güzergâhında göreceğiniz Baltık ülkeleri bir iç deniz olarak tabir edilen Baltık Denizi’ne kıyıları olan ülkelerdir. Kuzeyde yer alan bu ülkeler geçmiş tarihlerde birbirleri ile birçok kültürel etkileşim haline gelmişlerdir. Bu da bu ülkelerin ne kadar zengin bir kültürel yapısının olduğunun kanıtıdır diyebiliriz. Baltık Gemi Turları fırsatını yakalamak için www.tatildukkani.com adresine girip oradan tur hakkında daha geniş bilgilere erişebilirsiniz.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+6 = ?