logo


Gelinler İçin Çok Özel Takı ve Alyans Modelleri

gelin paketi

Evlilik iki insanın bir ömür boyu mutlu olmaya karar vermesidir. Düğün töreni ise gelin ve damatın sevdikleri ile birlikte bu mutlu kararı kutlamasıdır. Düğün töreninin en dikkat çeken kişisi hiç kuşkusuz gelin ve damattır. Gelin damattan bir tık öndedir.

Saçı, makyajı, takısı, alyansı, gelinliği, gelin ayakkabısı ile konukların tüm dikkati gelinin üzerindedir. Bunun için evlilik hazırlığı yapan kadınlar gelin paketi yani saç, makyaj, takı vb. ile bir bütünsellik sergilemeye, gecenin en şık ve alımlı kişisi olmaya dikkat ederler.

Gelinlik İçin Uygun Takı Seçimi

Gelinlikle uyumlu takı seçimi gelinin bir kat daha şık görünmesini sağlar. Gelinler için özel hazırlanan gelin paketi alyans, küpe, kolye ve bileklik örnekleri ile genç kızlara yeni ve farklı alternatifler sunuyor.

Gelinlikle uyumlu takı sezmek son derece önemlidir. Örneğin yakası kapalı bir gelinlik ile kolye takmak nasıl hoş olmazsa göğüs dekolteli bir gelinlik ile de kolyesiz olmaz. Gelinlik için takı seçerken bu detaylara dikkat etmek gerekir. Gelinliğinizle birlikte kombinleyebileceğiniz en özel takı modelleri için  http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+3 = ?