logo


27 Haziran 2016

Gelin kombinezon modelleri

İç çamaşırı kıyafetlerin üzerinizde duruşunu etkileyebilen unsurlardandır. Özellikle düğün gibi önemli bir günde bütün gözlerin üzerinde olduğu özel günlerde iç çamaşırı seçimine dikkat etmelisiniz. Dekolteli kıyafetlerde yapıştırma kombinezon takımı ya da özel dekolte sütyenleri tercih edilmelidir.

Eğer yine uygun bir sütyen bulamadıysanız gelinliğin içine özel sütyen dikilmesi ile bu sorunu çözebilirsiniz. Nişan giyiminde genellikle abiye kıyafetler tercih edilir. Bu tür organizasyonlarda ise yine iç çamaşırı seçimi çok önemlidir. Bütün herkes sizi izlerken dikkatler üzerinizde olacaktır. İç çamaşırı izi en büyük kâbusunuz olmaması için kombinezon modellerini inceleyebilirsiniz. Dar ve açık renk kıyafetlerde oluşan külot izini engellemek için g string ve tanga modellerinden faydalanabilirsiniz. http://www.kombinezon.org/ sitemizden tüm kombinezon modellerini görebilirsiniz.

Dikişsiz sütyen modelleri ile kıyafetinizde ortaya çıkacak taşmaları ve izleri yok edebilirsiniz. Gelinliğin altına giyeceğiniz jartiyer çoraplar külotlu çoraplardan çok daha rahat bir kullanıma sahiptir. özel silikonlu yapısıyla bacağınıza tutunur ve bırakmaz. Tuvalet sırasında kolaylığı, pot yapmaması ve nefes alabilmesi ile jartiyer çorabı ile çok daha rahat olabilirsiniz.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+7 = ?