logo


Gelin Bakımı Neden Önemlidir?

gelin

Düğünler özel ve en değerli anların yaşandığı zaman dilimleri olarak hayatın en değerli günlerini bizlere anımsatır. Bu özel ve bunca değerli anların yaşanacağı güne ise oldukça iyi hazırlanmak gerekir. Bu hazırlıklar düğün organizasyonları, gelinlik seçimi, damatlık seçimi, alyans ve takı seçimleri, ayakkabı seçimleri derken uzayıp giden bir liste halini alır ve size yorucu günleri gösterir. Bu yorgunluk ise hem bedeninize hem ruhunuza yansır.  Bu yansımayı pozitif yöne çevirmenin tek yolu ise gelin bakımı uygulamaların düğün öncesinde yaptırarak olur.

Gelin Bakımı Hakkında

Gelin bakımı hem yüz hem vücut hem de saçlar için uygulanan bir uygumla listesi olup düğünden haftalar önce başlanması daha çok tercih edilir. Saçların düğün günüde yapılacak olan modelle daha dayanıklı olması için güçlenmeye, teninizin hem ışıldaması hem de yorgunluğun silinmesi içinde özel bakımlara ihtiyacı var. Bu sebep ile gelin bakım uygulamaları hemen düğün öncesi de son kez yapılarak güne daha iyi hazırlanılması sağlanabilir.

Gelin bakım uygulamaları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için http://dugunmevsimi.com/gelin-saci-ve-makyaji-modelleri adresini tıklayabilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+7 = ?