logo


22 Mart 2016

Gecenin Kraliçesi dizisinde flaş karar

Gecenin Kraliçesi dizisinde flaş karar

Star TV iddialı projesi Gecenin Kraliçesi hakkında flaş bir karar verdi. Gecenin Kraliçesi dizisi için bir değişiklik daha yapıldı. Gecenin Kraliçesi artık Salı akşamları saat 20:00’da ekranlara gelecek.

Akıbeti arap saçına dönen Gecenin Kraliçesi’nin yayın saati yine değişti.Başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Funda Eryiğit, Seda Akman, Deniz Celiloğlu, Burak Deniz ve Selim Bayraktar gibi isimlerin paylaştığı yapımın saati geçtiğimiz haftalarda 22.00’ye, ardından da 23.00’e alınmıştı; ancak bugün yapılan bir değişiklik ile dizinin tekrar pt-1 kuşağında ekrana geleceği açıklandı. Gecenin Kraliçesi, özetsiz yeni bölümüyle Salı 20.00’de Star’da yayınlanacak.

1

GECENİN KRALİÇESİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Kartal Osman’ın büyük tuzağı sonucu hapse düşmüştür. Olayın tek görgü tanığı Aziz ise hala uyanmamıştır. Kartal hapisten çıkmanın ve Osman’ı yakalamanın yollarını aramaktadır…
Selin ise Kartal için kahrolmaktadır. Ziyaretine gider, sevdiği adamın artık bazı gerçekleri öğrenmesinin vakti gelmiştir.
Öte yandan planlarının yolunda gittiğini düşünen Osman, şirkete yerleşir. Ancak hiç beklemediği bir davet alır, Kartal onu görüşe çağırır. Osman için bu yüzleşme kolay olmaz ve görüş sonrasında çok önemli bir karar alır.
Hüma da Hakan’dan ayrılmaya karar vermiştir, ama Hakan’ın bunu kabul etmeye niyeti yoktur. Oktay’ın neyin peşinde olduğunu öğrenen Hakan onu takip etmeye başlar.
Kartal ve Selin bu ayrılığı da aşmaya çalışırlarken Aziz uyanır… Ne var ki Kartal ummadığı bir tehlikeyle burun burunadır…

2

Meryem Uzerli kimdir?
***
Meryem Uzerli, 12 Ağustos 1983 tarihinde Almanya’nın Hessen eyaleti Kassel şehrinde 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak doğmuştur. İki ağabeyi ve bir ablası vardır. Tam adı Meriem Sahra Uzerli olan Meryem Uzerli’nin babası Hüseyin Uzerli Türk, annesi Alman Ursula’dır.
***
Meryem Uzerli, gençliğinde Hamburg’a yerleşip Schauspielstudio Frese’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi aldı. Berlin başta olmak üzere Hamburg ve Kassel’in de içinde bulunduğu Almanya’nın önemli merkezlerinde tiyatrolarda oynadı.
***
Meral Okay’ın yazdığı Timur Savcının yapımcılığını yaptığı, 5 Ocak 2011’de yayına başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncu seçmelerinde; 8 ay süren seçmeler sonrasında Kanuni Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç oynarken, Hürrem rolünü Meryem Uzerli canlandırdı.
***
173 cm. boyunda olan Meryem Uzerli, ana dili Almanca olup aynı zamanda İngilizce biliyor. Türkçesi çok iyi olmasa bile dizinin hikayesine paralel olarak Hürrem Sultan gibi bir nevi Türkçesini geliştirmiş oldu. Almanya’da bir çok televizyon filmi ve dizide rol alan Meryem Uzerli binicilik, yüzme ve basketbol sporlarını yaptı.
***
ABD’li sinema oyuncusu Drew Barrymore’e benzerliği ile dikkat çeken Meryem Uzerli, 2012 ve 2013 yıllarında “Elidor” markasının reklamlarında oynamıştır.
***
2011 yılından 2013 yılına kadar “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromu hastalığına yakalandığını belirtip diziden ayrılarak Almanya, Berlin’e gitmiştir. Meryem Uzerli, hastalığı boyunca kendisinden desteğini esirgemeyen ve her zaman yanında olan borsacı sevgilisi Can Ateş’in evlilik teklifine “Evet” dediği öğrenildi. Ancak Meryem Uzerli’nin hamile kalması üzerine ayrıldılar. 10 Şubat 2014’te Lara ismini verdiği kızı dünyaya geldi.
***
2015 yılının Eylül ayında başlayacak yeni bir dizi film anlaşması yaptığını söyleyen Meryem Uzerli, bu arada yine “Elidor” markasının reklam yüzü oldu. Meryem Uzerli, şu sıralar Gecenin Kraliçesi adlı dizide oynamaktadır.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+7 = ?