logo


Gazetecileri darp eden korumalar tanıdık çıktı

gazetecileri darp eden korumalar tanıdık çıktıTürkiye-Kazakistan maçından sonra gazetecilere saldırıp darp eden korumalar; Bülent Ataş ve Ali Bozan Fenerbahçe Kulübü’nde görevli.

Milli Takım’ın kalecisi Fenerbahçeli Volkan Demirel önceki akşam Galatasaray’ın stadı Arena’da 3-1 biten Türkiye-Kazakistan maçı öncesi seyircilerin kendisine küfür ettiğini söyleyip stadı terk etmişti. Volkan, Teknik Direktör Fatih Terim’in “Dönmezse ceza alırız” demesi üzerine takım arkadaşı Emre Belözoğlu ile arkalarında koruma ordusuyla Arena’ya dönmüştü.

FENERBAHÇE’NİN KORUMALARI

Maç bittikten sonra Volkan ve Emre aynı araçla stattan ayrıldı. Bu sırada işlerini yapan gazetecilere korumalar saldırdı. Bu saldırganların kim oldukları dün ortaya çıktı: Fenerbahçe Kulübü Koruma Amiri Bülent Ataş, Fenerbahçe Futbol Takımı koruması Ali Bozan ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Müdürü Ayhan Bak.

1 YIL MEN CEZASI

Aralarında bu 3 kişinin de olduğu 5 saldırgana mahkeme 1 yıl spor sahalarına girmeme cezası verdi ve serbest bıraktı. Volkan Demirel de önceki gece stat güvenlik kameralarının görüntülerini izledi ve küfür edenleri tek tek tespit edip dün savcılığa şikayette bulundu.

Kaynak: Posta

Etiketler: » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+5 = ?