logo


Game Booster Oyun hızlandırma Programı

Bilgisayarların, oyunları daha rahat çalıştırmasını sağlayan Game Booster, birçok oyun takipçisi tarafından kullanılan bir programdır. Bilgisayarınızın donanıma uygun olması gereken bir oyun kolaylaştırma programıdır. Çalıştırabileceği yeterlilikte bulduğu oyunları, açarak sistemi rahatlatan bir programdır. Daha çok oyun hızlandırma programı olarak tarif edilebilir.

 Game Booster Özellikleri 

Game Booster, birçok oyun müptelasının kurtarıcısı olmuş durumda. Oyunları kaldırmakta zorlanan bilgisayarlara destek olan bu oyun kolaylaştırma programı, aynı zamanda hızlı bir şekilde oyunu kurmanıza da yardımcı olur. Oyunun bilgisayarınızda açılma ihtimali dahi söz konusu değilse oyun kolaylaştırıcı da bir işe yaramayacaktır. Bu nedenle bilgisayarınızın yeterliliklerine bağlı olarak programı indirmenizde fayda var.

Game Booster Ne İşe Yarar?

Oyun hızlandırma Programı çalışma mantığı daha çok bilgisayarı diğer uygulamalardan soyutlama üzerinedir. Yani, oyunu açtığınız an arka planda açık olan tüm uygulamalar oyun kolaylaştırıcı tarafından devre dışı kalıyor. Bu da bilgisayarın daha çok yalnızca oyunu çalıştırmasını sağlıyor ki bu durum oyunu daha hızlı oynamanızın temel faktörüdür. Bu şekilde bilgisayarda kullanımda olan bellek, azaldığı için takılma ya da donma gibi oyunu mahfeden unsurlar devre dışı kalıyor.

Game Booster Nasıl Kullanılır?

Yapmanız gereken Game Booster indir ’ı bilgisayarınıza indirdikten sonra çalıştırmak. Kurulum sağlandıktan sonra karşınıza Türkçe destekli bir sistem açılıyor. Ortasında start boost bulunan butona bastığınızda sistemi devreye sokmuş oluyorsunuz. Bu şekilde oyun kolaylaştırıcı devreye girmiş olacak ve işlem oyun boyunca devam edecek. Buna benze bir çok programı indirson.com adresinden rahatlıkla indirebilirsiniz.

kaynak: indirson.com

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+9 = ?