logo


22 Haziran 2016

Galatasaray Serdar Aziz transferini borsaya bildirdi!

620_340_galatasaray-serdar-aziz-transferini-borsaya-bildirdi-640x349.3719806763285_576a38a1cd9e4

Galatasaray, Serdar Aziz’in transferi konusunda futbolcu ve kulübü Bursaspor ile transfer görüşmelerine başlandığını duyurdu.

Galatasaray Sportif AŞ, Bursaspor’un profesyonel oyuncusu Serdar Aziz’in transferi konusunda futbolcu ve kulübü ile transfer görüşmelerine başlandığını duyurdu.

Galatasaray Sportif AŞ. KAP Açıklaması:

“Profesyonel futbolcu Serdar Aziz’in Kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve kulübü Bursaspor ile resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunulur.”

4 yıllık imza atacak!
Başkan Dursun Özbek tarafından gerçekleştirilen transfer görüşmesi, Point Otel’de yapıldı. Yeşil-beyazlıların stoperinin menajeri Haluk Canatar, Galatasaray Başkanı ile bir araya gelerek anlaşmayı gerçekleştirdi. Oyuncunun 4 yıllık sözleşmeye imza atacağı belirtildi.

Bir süredir devam eden transfer görüşmelerinde Bursaspor ile Galatasaray takas konusunda mutabakata vardı. Hamza Hamzaoğlu tarafından belirlenen isim listesinde Sercan Yıldırım ile birlikte Bilal Kısa ve Furkan Özçal yer aldı. Cim-Bom’un bu oyuncular dışında bir miktar da para vereceği dile getirildi.

‘Hayırlı olsun’
Geçen sezon savunmada zaman zaman sıkıntılar yaşayan Galatasaray, stoper sıkıntısını büyük oranda çözümlemiş oldu. Serdar Aziz, A Milli Takımı’nın aday kadrosunda yer almış, ancak sakatlığından dolayı Fatih Terim tarafından Fransa kadrosu dışında bırakılmıştı.

Serdar Aziz konusunda ilk açıklama, milli stoperin menajeri Haluk Canatar’ın instagram hesabından geldi. Serdar Aziz ve Galatasaray’ın logosunu birlikte kullanan Canatar, “Kardeşime yeni kulübü hayırlı olsun” notunu düştü.

Beşiktaş’a dev çalım
Milli yıldızını adı transferde uzun süre Beşiktaş ile anılmış. Siyah beyazlı kulübün yöneticisi Erdal Torunoğlulları da yaptığı açıklamada Serdar Aziz’in Beşiktaş’ta oynamak istediğini açıklamıştı.

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+1 = ?