logo


16 Ocak 2014

Galatasaray, Kayserispor ile anlaştı!

salih_dursunGalatasaray, Salih Dursun ve kulübü Kayserispor ile anlaşma sağladı. Sarı kırmızılı kulüp ayrıca Salih Dursun için KAP’a açıklama yaptı.

Kayserisporlu futbolcu Salih Dursun’un, Galatasaray’a transferi konusunda iki kulüp prensipte anlaştı.
Kayserispor Başkanı Recep Mamur yaptığı açıklamada, futbolcuları Salih Dursun’un Galatasaray’a transferi konusunda prensipte anlaştıklarını ancak henüz imzaların atılmadığını söyledi.
Mamur, iki takım arasındaki görüşmelerin sürdüğünü de sözlerine ekledi.

Öte yandan sarı kırmızılı kulüp, Salih Dursun için KAP’a açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelerkullanıldı: “Profesyonel futbolcu Salih Dursun ve kulübü Kayserispor Kulübü Derneği ile oyuncununtransferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir.”
Sporx.com’un dün gece son pürüzlerin kaldığını açıkladığı transferin tamamlandığıöğrenilirken resmi imzaların da kısa süre içerisinde atılacağı ifade edildi.

MENAJERİ KONUŞTU

Kayserisporlu futbolcu Salih Dursun’un Galatasaray’a transferi konusunda büyük bir aşama kaydedildiğini belirten menajer Cengizhan Hınçal, transferin yarın sonuçlanabileceğini bildirdi.
Transferle bilgi veren Hınçal, Salih’in transferinde son noktaya gelindiğini belirterek, “Futbolcu takası olmadı, sadece para konuşuluyor. Büyük bir aşama kaydedildi. Büyük ihtimalle yarın sonuçlanır” dedi.


Share