logo


G.Saray’da 3 yıldızın bileti kesildi!

gsmanciniFenerbahçe mağlubiyeti sonrası G.Saray Teknik Direktörü Roberto Mancini, takımla ilgili raporunu yönetime sundu.

İtalyan teknik direktör Roberto Mancini’nin, ocak ayında takıma 3 yabancı oyuncu transferi birden istediği öğrenildi.
Albert Riera, Nordin Amrabat ve Dany Nounkeu’yi gözden çıkaran ve yerlerine bir sol bek, iki de orta saha oyuncusu isteyen Mancini, yerli oyuncuların bazılarının da gönderilerek yerlerine yenilerinin alınmasını talep edeceği bildirildi.

Mancini’nin raporunu sadece bu yıl için değil, gelecek sezonun iskeletini de oluşturabilmek için yazdığı belirtilirken, İtalyan teknik adamın, takımın yerli oyuncu kadrosundan da hiç memnun olmadığı ve köklü değişikliklere hazırlandığı ifade edildi.

Süper Lig’deki kaliteli Türk futbolcuların peşine düşen Mancini, en az 3 yerli oyuncu da transfer etmek istiyor.
Bu sezon form düşüklüğü yaşayan orta sahanın beyni Selçuk İnan’ın yanı sıra, kendini toparlayamayan Engin Baytar’ı uyaracak olan Mancini, istediği verimi alamadığı Ceyhun Gülselam ve Aydın Yılmaz’ın da dikkatini çekecek.

İtalyan hoca, Emre Çolak, Sabri Sarıoğlu, Yekta Kurtuluş ve Hakan Balta gibi isimleri de göz hapsinde tutacak. Ocak ayına kadar bekleneni veremeyen oyuncular ise takımdan gönderilecek.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+6 = ?